Connect with us

Reklama

Bikerskú show s Funny Faces posunuli o dva týždne

Published

on

Milovníkom bicyklovania, nadšencom adrenalínových športov, ale aj všetkým, ktorí sa radi zúčastňujú spoločenských akcií je určená bikerská show s názvom Bring Back Dirt v sobotu 27. septembra na Námestí slobody v Piešťanoch. Podujatie sa malo pôvodne konať 13. septembra. Organizátori zmenili dátum kvôli nepriaznivému počasiu.

bikefest

V rámci hlavného programu, ktorým bude skokanská súťaž desiatich najlepších jazdcov zo Slovenska a Čiech, predvedú mladí bikeri na jednom obrovskom skoku najlepšie kúsky a triky. Organizátori z B&R group pripravili aj ďalšie sprievodné podujatia: program pre deti, vystúpenie kapely Funny Faces a čerešničku na torte – večernú exhibíciu jazdcov. Návštevníci si budú môcť pozrieť aj vyskúšať najnovšie modely bicyklov rôznych výrobcov či zasúťažiť o vecné ceny.  Začiatok akcie je naplánovaný na 13:00 h a program pre deti so súťažami začne už o desiatej hodine. Vstup je zdarma.

„Myšlienkou podujatia je propagácia tohto športu v našom meste a som presvedčený že atraktívna show pritiahne do centra veľa ľudí, pretože mnohí niečo podobné naživo ani nevideli,“ hovorí Ján Románek z B&R group. „Nechceme sa ale chváliť cudzím perím, a preto by som rád povedal, že za týmto projektom stojí partia mladých chalanov, ktorí milujú tento šport. Chceli by vybudovať v našom meste bikerský areál, ktorý by slúžil pre všetkých. Ako organizátora kultúrno-spoločenských podujatí v našom meste nás ich projekt natoľko oslovil, že sme sa rozhodli pomôcť a toto podujatie podporiť a zorganizovať,“ uzavrel Ján Románek.

Ak teda máte chuť dostať do tela trochu adrenalínu sledovaním trikov mladých jazdcov, alebo si aspoň vychutnať zaujímavé popoludnie, príďte nadšených bikerov podporiť svojou účasťou. Info o podujatí nájdete aj tu.

Text: Tlačová správa/red

city6

REKLAMA

pnky_1-ab-contact-sept

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články