Beh okolo vynoveného hradu Tematín – nedeľa 26.apríla

Beh okolo vynoveného hradu Tematín – nedeľa 26.apríla

17. apríla 2015 Off Od PNky.sk

Okolie Piešťan a krásy Považského Inovca sú známe. Mnoho ľudí už meralo cestu na hrad Tematín, túlalo sa po okolí alebo si prišli na Bezovec zalyžovať či skúsiť bežky. Ale málokto si okolo hradu bol zabehať. Preto by ste mali využiť šancu a zmeniť to. Srdečne vás pozývame na druhý ročník Behu okolo hradu novoopraveného hradu Tematín, ktorý sa uskutoční v nedeľu 26. apríla na Bezovci pri Piešťanoch.

fotka

Štartovať sa bude o 10 hodine spred Šport chaty na Bezovci, predtým od 8,00 do 9,45 prebehne registrácia. Bežci majú na výber polmaratón (dva okruhy) s prevýšením 800 m a desať a pol kilometrovú trasu (jeden okruh) s prevýšením 400 metrov. Pre pretekárov a fanúšikov pripravuje Šport Chata na Bezovci po pretekoch chutné cestoviny. Organizátor sľubuje výborné ovsené koláčiky a pitný režim pred pretekmi.

Víťazov preteku, ale i náhodne vyžrebovaných bežcov v tombole podporí snowca.sk, PT univerzál, Monkey Bike and Run Shop z Piešťan, ale i Majer Zemianske sady so svojimi vínami a obec Modrovka.

Počas konania preteku bude možné veĺmi lacno sa ubytovať na Sport chate – www.sportchata.sk

Možnosť registrácie a platby priamo na beh.sk alebo na linku https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZILclGi3ka54WpFEG2h4IHuScQxVxSMdZQvZ4ruaK0w/edit.

Informácie o pretekoch: janka.benacka@gmail.com.

beh temat

REKLAMA

kia-042015-500