Šport

Basketbal: Piešťanské Čajky finišujú s prípravou na extraligu

By 12. septembra 2012No Comments

Po minulotýždňovom domácom turnaji cestujú tento víkend piešťanské basketbalistky na turnaj do Hradca Králové, ktorý organizujú Hradecké Lvice. Zúčastní sa ho šesť tímov z Českej republiky, Slovenska a Poľska. Pre zverenkyne trénera Martina Pospíšila je to posledný prípravný turnaj pred ostrým štartom extraligy.

„Opäť sa stretneme s kvalitnými družstvami, či je to KK ROW Rybnik z Poľska, v minulej sezóne šieste družstvo poľskej najvyššej súťaže alebo VŠ Praha, účastník Euro Cupu. Pre naše mladé družstvo to bude určite veľká škola a veríme, že získame veľa skúseností z ťažkých zápasov,“ konštatoval Miloš Drgoň starajúci sa o chod piešťanského  družstva.

Piešťanské Čajky sa stretnú s poľským Rybnikom v piatok 14. septembra o 18:00 h a druhý zápas v skupine odohrajú proti VŠ Praha v sobotu o 16:30 h. V nedeľu ich potom podľa dosiahnutých výsledkov čaká zápas o celkové umiestnenie proti niekomu z trojice Sokol Hradec Králové, Valosun Brno, či BK Strakonice.

Informácie o dianí v klube môžete získať na novovytvorenej www stránke www.piestanskecajky.sk. Fanúšikovia tu môžu taktiež nechať odkazy a pripomienky. Cez stránky v spolupráci  s www.infonettv.sk budú taktiež zabezpečené priame prenosy z každého domáceho extraligového zápasu.

REKLAMA

Autor: db Ilustračné foto: Martin Palkovič

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972