Akvatlon sa uskutoční už v túto nedeľu 28. augusta pod zastrešením Slovenskej triatlonovej únie na Lodenici v Piešťanoch. Štart hlavnej kategórie je plánovaný na 13:30 a pretek je zároveň súčasťou Slovenského pohára, kde môžu súťažiť všetci športuchtiví bez rozdielu veku. Absolvovať ho môžete ako jednotlivec alebo účastník štafety a o ceny v tombole si zasúťažia i diváci. 

akvatlon_16Akvatlon je kombinácia behu a plávania. V prípade Piešťanského Akvatlonu pôjde o nasledovné vzdialenosti – plánovaný je beh po vale po rovinatom teréne – tri kilometre, potom plávanie na otvorenej vode Sĺňava v dĺžke jeden kilometer a následne zase beh v dĺžke tri kilometre. Kto si netrúfne na celý pretek, môže byť súčasťou štafety.

Pre pretekárov sú pripravené vecné ceny, ale i finančné prémie, príjemné posedenie a dobré jedlo a tombolové lístky. Súťažiť sa bude o úplne nový smoothie mixer od predajne Domoss. Tombolové lístky dostanú jednak pretekári, ale aj diváci. Deti a žiaci štartovné neplatia a budú súťažiť na kratších vzdialenostiach.

Link na prihlasovanie: http://www.prihlasovanie.vysledkovyservis.sk/piestansky-akvatlon-propozicie.php

Zvýhodnené štartovné, úhrada do 21. augusta – 12 eur, na mieste 16 Eur.

Viac info: janka.benacka@gmail.com

-lt/Zdroj a foto: bj-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972