Samospráva

Ocenili učiteľky, na ktoré sa nezabúda

By 31. marca 2012No Comments

Radnica oceňuje pedagógov, ktorí pracujú na základných školách v jej pôsobnosti každoročne pri príležitosti Dňa učiteľov. Na základe odporúčaní verejnosti vybrala komisia školstva aj tento rok dve desiatky pedagógov, ktorým 30. marca osobne poďakovali primátor Remo Cicutto a poslankyňa Iveta Babičová.

[singlepic id=27418 w=320 h=240 float=left]Medzi ocenenými boli tentoraz iba ženy. Pozornosť a úctu si získali na základne dlhoročnej praxe, osobnej angažovanosti a úspechov vo výchovno-vzdelávacom procese. Ich práca bola kladne hodnotená žiakmi, rodičmi aj kolegami, ktorí ich na ocenenie nominovali. Napriek tomu, že mnohé z ocenených učiteliek sú už na dôchodku, kontakt so svojim povolaním nestrácajú a so žiakmi sa stretávajú aj vo voľnom čase. Práve ich ľudský prístup bol v nomináciách najčastejšie spomínanou prednosťou.

Pozrite si fotografie s menami pedagogičiek, na ktoré sa nezabúda. Možno vás niektoré z nich učili a zaspomínate si na školské časy. Na fotografiách chýbajú Emília Ondrejková a Jana Remiášová, ktoré sa slávnosti nemohli zúčastniť.

[nggallery id=1534]

Text a foto: Martin Palkovič

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972