Connect with us

Komunálne voľby 2010

Norbert Škorvaga

Published

on

Norbert Škorvaga, 35 rokov

vedúci tímu zákazníckej podpory, Sloboda a Solidarita

volebný obvod 4, kandidát číslo 18

[singlepic id=7105 w=320 h=240 float=right]Mojim cieľom je zabezpečiť, aby nakladanie s mestským majetkom nebolo pokladané za tajnú informáciu, aby každý mohol nahliadnuť do plánovaných pohybov s nim. Podporím povinné zverejnenie všetkých zákaziek mesta a mestských organizácií.

Na zjednodušenie komunikácie občana s mestom a mestským zastupiteľstvom plánujem v plnej miere využiť internet, napríklad aj zriadením elektronickej podateľne, zriadením elektronického vedenia žiadostí občanov s možnosťou zistenia ich stavu, vytvorenie miesta na podnety od občanov s povinnosťou odpovedať úradníkovi, ktorý je za danú vec zodpovedný.

Rozvoj kultúry je pre Piešťany dôležitý a preto mesto musí podporovať kultúru v širokom rozsahu. Udržanie pravidelných kultúrnych podujatí musí byť rovnako dôležité, ako podpora nových akcií.

V oblasti športu je potrebné podporiť nielen najlepších športovcov Piešťan – je potrebné zapojiť deti a mládež, umožniť im športovo vyrásť v našom meste. Preto považujem spoluprácu mesta so školami všetkých stupňov, mládežníckymi a športovými organizáciami za dôležitú.

Na zvyšovanie životnej úrovne v Piešťanoch je treba využívať fondy EÚ v plnej miere, a preto chcem dohliadnuť na to, aby sa žiadna možnosť nepremárnila. Podporím vstup takých investícií do Piešťan, ktoré zlepšia život obyvateľov Piešťan ako aj jeho návštevníkov.

Sloboda každého jednotlivca končí tam, kde začína sloboda druhého, preto je v záujme každého dodržiavanie pravidiel. Na kontrolu dodržiavania pravidiel a zjednanie nápravy má mesto mestskú políciu, ktorá nemôže byť len pasívnym štatistom. Piešťany musia byť mestom, kde sa dá ísť po chodníku bez vyhýbania sa zaparkovaným autám, kde nikto nemá strach ísť v noci po ulici a kde nedostanete defekt z rozbitého pohára po víkendovej noci.

Continue Reading

Komunálne voľby 2010

Toto sú kandidáti pre voľby do mestského zastupiteľstva

Published

on

By

V blížiacich sa komunálnych voľbách sa o miesto v mestskom zastupiteľstve uchádza menej ľudí ako (viac…)

Continue Reading

Komunálne voľby 2010

Mestská polícia predviedla počas moratória dve osoby, ktoré roznášali letáky s názvom „Názor občana“

Published

on

By

Mestská volebná komisia v Piešťanoch (viac…)

Continue Reading

Komunálne voľby 2010

Najmladším poslancom je Hynek, najviac hlasov od voličov má v zastupiteľstve Cifra

Published

on

By

V nedeľu 28. novembra 2010 odovzdal predseda Mestskej volebnej komisie (viac…)

Continue Reading

Reklama

Populárne články