Connect with us

Komunálne voľby 2010

MUDr. Zuzana Nedelková

Published

on

MUDr. Zuzana Nedelková, 46 rokov

SZČO, nezávislá kandidátka

volebný obvod č. 3, kandidátka číslo 15

[singlepic id=7296 w=320 h=240 float=right]Narodila som sa, vyrastala, študovala, športovala v Piešťanoch. Svoj pobyt v milovanom meste som prerušila iba počas 6-ročného vysokoškolského štúdia na LF UK v Bratislave. V r. 1988 som nastúpila pracovať do nemocnice v Piešťanoch, kde som pracovala 10 rokov. Potom som sa rozhodla pre dráhu klasickej „obvoďáčky“, v ktorej pôsobím dodnes.  Svoju ambulanciu mám v liečebnom dome Hron, kde som spolu s mojim personálom vytvorila nadštandardné zdravotnícke zariadenie.

V odbore všeobecné lekárstvo som bola ministrom zdravotníctva SR menovaná za krajskú odborníčku pre Trnavský samosprávny kraj. Verím, že tomu tak je vďaka môjmu zodpovednému prístupu k práci, inovatívnym nápadom, ktoré realizujem v praxi, ale i vďaka odborným a legislatívnym vedomostiam. Presne tak chcem pracovať v mestskom zastupiteľstve. Zodpovedne , svedomito, čestne, inovatívne, s využitím rokmi získaných skúseností.

To čo nám v Piešťanoch ešte chýba, to čo treba opraviť, zlepšiť, zmodernizovať, postaviť vieme všetci, ktorým nám na Piešťanoch záleží. Nie všetci však máme chuť, čas a energiu sa na tom spolupodieľať. Mne chuť nechýba a vďaka chápavému manželovi a vybudovanému krásnemu rodinnému zázemiu, ku ktorému patria aj moje milované deti, 24ročná dcéra , 17 ročný syn a moja maminka, mám i dostatočný časový priestor. Energiu si dobíjam na pravidelných prechádzkach mestom, prírodou a v mojej ďalšej láske – záhrade.

Nie som viazaná žiadnou straníckou poslušnosťou. Ako nezávislá kandidátka sa preto budem po štyroch rokoch zodpovedať sebe a hlavne Vám, vážení voliči, s ktorými chcem byť v neustálom kontakte. Preto budem ako prvá v tomto meste iniciovať pravidelné stretnutia s Vami, ktorí budete v obvode č. III. voliť č. 15. Teším sa na stretnutia s Vami.

Continue Reading

Komunálne voľby 2010

Toto sú kandidáti pre voľby do mestského zastupiteľstva

Published

on

By

V blížiacich sa komunálnych voľbách sa o miesto v mestskom zastupiteľstve uchádza menej ľudí ako (viac…)

Continue Reading

Komunálne voľby 2010

Mestská polícia predviedla počas moratória dve osoby, ktoré roznášali letáky s názvom „Názor občana“

Published

on

By

Mestská volebná komisia v Piešťanoch (viac…)

Continue Reading

Komunálne voľby 2010

Najmladším poslancom je Hynek, najviac hlasov od voličov má v zastupiteľstve Cifra

Published

on

By

V nedeľu 28. novembra 2010 odovzdal predseda Mestskej volebnej komisie (viac…)

Continue Reading

Reklama

Populárne články