Hlasujte za Najobľúbenejšieho predajcu Nota Bene

Hlasujte za Najobľúbenejšieho predajcu Nota Bene

14. mája 2014 Off Od

Tí, čo sa snažia podporiť kúpou časopisu ľudí, ktorí sa ocitli v nepriaznivej sociálnej situácii a predávajú Nota Bene, asi už majú vytipovaných svojich obľúbených predajcov. Majú k nim vytvorený istý vzťah, pri kúpe časopisu s predajcom prehodia zopár slov, povzbudia ho.

„Chceli by sme vám ponúknuť možnosť, ako ich podporiť a prejaviť im vašu podporu aj inou formou – zapojením sa do súťaže o najobľúbenejšieho predajcu,“ vysvetľujú organizátori z občianskeho združenia Pomoc ohrozenému dieťaťu a Zariadenia sociálnych služieb Domum, ktorého zriaďovateľom je Mesto Piešťany.

Každý, kto sa chce do súťaže zapojiť, musí od 1. do 30. júna poslať svoj hlas predajcovi formou korešpodenčného lístka na adresu ZSS DOMUM, Bodona 55, 921 01 Piešťany alebo e-mailom na adresu domum@piestany.sk v tvare (meno predajcu + registračné číslo predajcu; a meno a adresa hlasujúceho). l

Počet hlasov od jedného hlasujúceho, resp. z jednej e-mailovej schránky je neobmedzený. Výhercovia súťaže budú ocenení vecnými cenami. Z hlasujúcich odmenia organizátori súťaže troch účastníkov a zašlú im vecné ceny.

Text: Tlačová správa/red