Samospráva

Ceny primátora odovzdajú v piatok

By 5. marca 2012No Comments

Luskáčik, Materské centrum Úsmev, Marta Rybová, Tomáš Gajlík – to sú mená laureátov cien za rok 2011. Primátorovi ich odporučili oceniť komisie mestského zastupiteľstva. Ceny odovzdajú v piatok 9. marca o 14.30 h v galérii Fontána.

[singlepic id=11289 w=320 h=240 float=right]V oblasti kultúry je na ocenenie navrhnutý kolektív učiteliek z tanečného odboru Základnej umeleckej školy v Piešťanoch Dagmar Kuběnovej, Monike Ondrášikovej a Miriam Šupenovej za tanečné predstavenie Luskáčik.

V kategórii kultúrna osobnosť roka bol jediným nominovaným hudobný dramaturg, jazzový klavirista, skladateľ a producent Tomáš Gajlík. Komisia odporučila primátorovi oceniť ho za šírenie dobrého mena mesta Piešťany po celom svete.

Komisia pre životné prostredia odporučila oceniť pedagogičku Martu Rybovú zo Strednej odbornej školy záhradníckej, ktorá sa angažuje pri organizácii národnej súťaže vo viazaní a aranžovaní kvetín Victoria regia už od jej vzniku.

V oblasti sociálnych vecí má byť ocenené Materské centrum Úsmev. Komisia pre zdravotníctvo, sociálne veci a bývanie odporučila primátorovi odovzdať ďakovný list Anne Oravcovej zo Slovenského skautingu.

(mp)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972