Connect with us

Reklama

Zuckmann – top kvalita v centre Piešťan

Published

on

Miesto kde na vás dýchne história v kombinácii s príjemnou atmosférou a top kvalitou ponúkaných produktov. To je Zuckmann Villa na piešťanskej pešej  zóne. Majitelia vsadili na jednoduchosť, v ktorej je krása. Villa má svoj počiatok v Zuckmannovom dome, ktorý okrášľoval piešťanské korzo už v 18. storočí. V minulom roku prešla rozsiahlou rekonštrukciou, pri ktorej bol zachovaný výrazný historický charakter objektu.
zuckmann ext

Momentálne si v priestoroch Zuckmann Villy môžete dopriať raňajky na slnečnej terase, či príjemný obed. Využiť môžete tiež priestory Klubu, kde budete mať potrebné
súkromie pre rozhovor. Ak by ste sa chceli v tomto výnimočne zrekonštruovanom objekte ubytovať, k dispozícii je celkovo šesť mezonetov a apartmánov s mezanínom.

ranV oblasti gastronómie má bistro Zuckmann jednoduché motto – kvalitné jedlo, zdravé, organické suroviny a zážitok z chute. Prevádzkovatelia vsadili na top dodávateľov, aby vám mohli poskytnúť top kvalitu. „Naša kuchyňa je založená na jednoduchých, ale z nášho pohľadu skutočne dokonalých jedlách, ktoré sa na nič nehrajú, ale vašim chuťovým pohárikom pripravia tie najlepšie stavy,“ hovorí Tomáš Répáš, jeden z majiteľov. Raňajky, obed, kávička a drink, či večerné posedenie, toto všetko sa vám bude v Zuckmann
Ville páčiť.

Prevádzka otvára každé ráno už o 7:30 h a ponúka raňajkové menu, čerstvé croissanty, ham&eggs, bacon&eggs, miešané vajíčka, či chlebíky s domácimi pomazánkami… Samozrejmosťou je aktuálna denná tlač, príjemná hudba a milá obsluha. Raňajky si teraz môžete vychutnať aj na príjemnej slnečnej terase.

Vrámci Ponuky dňa je si môžete dať polievku a hlavné jedlo. Pre zachovanie kvality a možnosti variť z čerstvých surovín je hlavné jedlo každý deň len jedno. Špecialitou je, že polievky sú bez múky a teda sú vhodné aj pre celiakov. Aktuálnu ponuku nájdete na FB stránke prevádzky.

Večer si môžete vychutnávať príjemné posedenie pri poháriku počas týždňa do 21:00 h, v piatky a soboty do 22:00 h.

zuckmann resta zuckmann izba ran0 polie jedlo 0jedlo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
PR

 

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Trendingx

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.