Zrkadlisko, bazén, či masáž si môžete dopriať aj vy

Zrkadlisko, bazén, či masáž si môžete dopriať aj vy

29. marca 2018 Off Od PNky.sk

Potrebujete regeneráciu a relax pre telo i ducha? Hotel Granit Piešťany – kúpeľný ústav ponúka permanentky do zrkadliska platné po celý rok za výnimočné ceny. Rovnako tak si môžete doprať za top cenu plávanie v bazéne, či ručnú lymfatickú masáž.

Zrkadlisko je bazén s umelým dnom naplnený prírodnou termálnou minerálnou vodou s teplotou 38 -39 °C, v ktorej je klient ponorený do výšky ramien, alebo sedí po obvode bazéna. Terapia funguje na princípe vstrebávania minerálnych látok pokožkou za súčasného termického pôsobenia vody. Má celkové relaxačné účinky na vaše telo, upokojuje a regeneruje.

Pri voľnom predaji procedúry sa predpokladá dobrý zdravotný stav. Procedúru si viete dopriať priamo v kúpeľnom ústave Hotela Granit Piešťany. Permanentka je určená na 10 vstupov s cenou 50 € a platí celoročne.

Rovnako sú stále  v predaji aj permanentky na vstupy do bazéna! Ku každej zakúpenej permanentke na bazén dostanete ako pozornosť od Hotela Granit Piešťany – kúpeľný ústav, jeden vstup do Zrkadliska grátis. Cena permanentky do bazéna je 30 € za 10 vstupov. Onedlho budú v predaji aj permanentky na vonkajšie bazény s oddychovou zónou, ktoré sú v prevádzke počas celej letnej sezóny.

Hotel Granit Piešťany – kúpeľný ústav má pre vás aj ďalšiu zaujímavú ponuku na mesiac apríl. Dopriať si môžete lymfatickú ručnú masáž so zľavou 15 percent.

Lymfodrenáž vám pomôže pri oslabenom imunitnom systéme, pri pooperačných a poúrazových stavoch, spôsobuje rýchlejšiu regeneráciu po záťaži, pri pocite ťažkých a unavených nôh. Vhodná je tiež pri migrénach a bolesti hlavy, na zmiernenie celulitídy, ako prevencia kŕčových žíl a na detoxikáciu tela. 

Pre viac informácii kliknite na www.granitpiestany.sk alebo zašlite e-mail na recepcia.pn@horezza.sk, či zavolajte na +421 (0) 33 7983 111.

Príďte si oddýchnuť a načerpať novú energiu do malebného zámočku kúpeľného ústavu a vyskúšajte ponúkané procedúry!

PR