ŽiWellné menu ponúkne chutné jedlo i množstvo vynikajúcich dezertov

ŽiWellné menu ponúkne chutné jedlo i množstvo vynikajúcich dezertov

16. októbra 2017 Off Od PNky.sk

Komunitné centrum ŽiWell ponúkne i tento týždeň naozaj pestré menu, ktoré prinesie špeciality domácej i svetovej kuchyne. Pochutiť si budete môcť napríklad na Fazuľovom hrnci s kajenskou paprikou, Vegánskej Tom-Youm polievke s tofu a kokosovou smotanou, Bulgure s mladou cibuľkou, Cvikľovom guláši so zeleným korením, Kung pao s tofu, ale aj Pečenej kukuričnej polente. Milovníci sladkého zase medzi dezertami nájdu Zázvorový koláč s hruškami, Pšenový nákyp s jablkami, čokoládou a banánmi, Jablkové pité i Bezlepkové muffiny s čučoriedkami a čokoládou. Počas týždňa si môžete navyše všetky jedlá nechať priviesť do práce či domov.

Donáška priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 .
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR