ŽiWell menu pomôže aj pri jarnom detoxe

ŽiWell menu pomôže aj pri jarnom detoxe

23. apríla 2018 Off Od PNky.sk

Zdravé a chutné jedlo si môžete dopriať v komunitnom centre ŽiWell. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko. Nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu. Tento týždeň 23. – 27. apríla si môžete dopriať ŽiWell menu, ktorého jedlá pomôžu pri jarnom detoxe. Napríklad psyllium, prášok z obalov skorocelu indického, obsahuje obzvlášť veľa vlákniny, ktorá na seba pri prechode črevom viaže časť toxických látok a odstraňuje usadeniny. Zvýšený príjem psyllia znižuje krvný tlak, výskyt zápalových ochorení a taktiež chráni zdravie srdca.

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 .
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR