ŽiWell menu – ochutnajte aj pečenú  cviklu s cesnakom podľa Jamieho Olivera

ŽiWell menu – ochutnajte aj pečenú cviklu s cesnakom podľa Jamieho Olivera

10. septembra 2018 Off Od PNky.sk

V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Tento týždeň od 10.9. do 16.9. si môžete dopriať napríklad chutnú pečenú cviklu. Do menu ju v ŽiWell zaraďujú  často, pretože si všimli, že vám naozaj chutí. Niet sa čo čudovať. Táto koreňová zelenina z čeľade láskavcovitých má pôvod v Stredomorí a je obľúbená naprieč celým svetom. Chutí výborne surová, varená aj pečená. Má blahodárne účinky na cievny systém, kde zabraňuje artérioskleróze a zlepšuje pružnosť ciev. Podporuje činnosť pečene, tvorbu žlče, činnosť žalúdka, rast buniek, aktivuje tvorbu červených krviniek, má močopudné účinky a pomáha detoxikácii organizmu.

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 .
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR