Zháňate vianočný darček pre chlapa? Určite ho nájdete v Slávii

Zháňate vianočný darček pre chlapa? Určite ho nájdete v Slávii

19. decembra 2019 Off Od PNky.sk

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku. Pre mnohých sa spájajú so zhonom a stresom a treba priznať, že stres k Vianociam a výberu darčekov žiaľ už roky patrí. Je to zvláštne, dnes keď je všade dostupné obrovské množstvo tovaru, je veľký problém vybrať ten správny darček. Všetko vyzerá na prvý pohľad rovnako a v anonymných obchodoch nie je ľahké nájsť pomoc. Ponúkame vám riešenie. Sme rodinný obchod a fungujeme nepretržite na jednom mieste už takmer 20 rokov, našou špecialitou je práve osobný prístup. Hľadáte darček pre chlapa? Príďte sa presvedčiť, že u nás si určite vyberiete. Pripravili sme pre vás niekoľko návrhov.

Vzduchovka:

Streľba zo vzduchovky je obľúbená zábava mnohých chlapov. Je to nenáročný šport a často dokáže spájať otcov a deti. Ak sa chcete prísť pozrieť na veľký výber vzduchoviek zastavte sa u nás vyškolený personál Vám pomôže vybrať ideálnu vzduchovku presne pre Vás.

Vreckový nôž:

Všetci chlapi milujú vreckové nože. Ak máte doma technického partnera určite ocení švajčiarsky nôž v štýle MacGyver, ak sa rád túla v prírode nájdete u nás aj pekné dýky.

Termo oblečenie:

Ak potrebuje kúpiť praktický darček vyskúšajte termo oblečenie. Najkvalitnejšie funkčné termoprádlo, ktoré sme za roky fungovania nášho obchodu objavili sa volá Moira a vyrába sa v Českej Republike, prídite si po teplé ponožky, pre niekoho symbol vianočného darčeku.

Darček pre rybára:

Ak potrebujete poradiť nebojte sa nás spýtať. Väčšinu našich zákazníkov poznáme po mene a vieme čo im spraví radosť. Ak sa netrafíme určite sa budeme vedieť dohodnúť aj po sviatkoch. Sme rodinná firma a záleží nám na tom, aby boli naši zákazníci spokojní ak by sme Vám neporadili dobrem, už by ste k nám neprišli.

Vyskúšajte rozdiel medzi rodinnou firmou a anonymným marketom. Nájdete nás na Rázusovej 7, Piešťany, asi 3 minúty od Auparku. Tešíme sa na Vás.

www.slaviaryby.sk
www.slaviacentrum.sk
www.obranne-prostriedky.sk

PR