Connect with us

Novinky

Nestihli ste kúpiť darček? V Centre Slávia vyberiete online a tovar si vyzdvihnite na výdajnom mieste

Published

on

Na tohtoročné vianočné sviatky si budeme asi dlho pamätať. Aby sme na ne nespomínali v zlom, je dôležité správať sa zodpovedne. Ak potrebujete ešte darček napríklad pre muža, nakúpte v piešťanskom  Centre Slavia pohodlne z domova cez eshop, alebo si tovar objednajte emailom, či telefonicky. Vyzdvihnúť si ho budete môcť na výdajnom mieste na Rázusovej ulici od pondelka 21. do stredy 23. decembra od 10:00 do 14:00 h v súlade s opatreniami zamedzujúcimi šíreniu ochorenia COVID-19.

Hľadáte darček pre chlapa? Je jeho koníčkom rybárstvo, turistika, či iné outdoorové aktivity? Na webe Centra Slavia niečo pre neho určite nájdete. Nech sa páči zopár nápadov:

Advertisement
Hello GPT
Vzduchovka:

Streľba zo vzduchovky je obľúbená zábava mnohých chlapov. Je to nenáročný šport a často dokáže spájať otcov a deti. Ak sa chcete prísť pozrieť na veľký výber vzduchoviek zastavte sa u nás vyškolený personál Vám pomôže vybrať ideálnu vzduchovku presne pre Vás.

Vreckový nôž:

Všetci chlapi milujú vreckové nože. Ak máte doma technického partnera určite ocení švajčiarsky nôž v štýle MacGyver, ak sa rád túla v prírode nájdete u nás aj pekné dýky.

Termo oblečenie:

Ak potrebuje kúpiť praktický darček vyskúšajte termo oblečenie. Najkvalitnejšie funkčné termoprádlo, ktoré sme za roky fungovania nášho obchodu objavili sa volá Moira a vyrába sa v Českej Republike, prídite si po teplé ponožky, pre niekoho symbol vianočného darčeku.

Darček pre rybára:

Ak potrebujete poradiť nebojte sa nás spýtať na čísle 033/772 91 55. Väčšinu našich zákazníkov poznáme po mene a vieme čo im spraví radosť. Ak sa netrafíme určite sa budeme vedieť dohodnúť aj po sviatkoch. Sme rodinná firma a záleží nám na tom, aby boli naši zákazníci spokojní ak by sme Vám neporadili dobrem, už by ste k nám neprišli.

Vyskúšajte rozdiel medzi rodinnou firmou a anonymným marketom. Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na Rázusovej 7, Piešťany, asi 3 minúty od Auparku. Nebojte sa v týchto ťažkých Covid-19 časoch podporiť malé lokálne predajne. Budeme radi.

Advertisement
Hello GPT

www.slaviaryby.sk
www.slaviacentrum.sk
www.obranne-prostriedky.sk

PR

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články