Zbavte sa nadváhy a celulitídy efektívne s InfraShape Horizontal

Zbavte sa nadváhy a celulitídy efektívne s InfraShape Horizontal

20. novembra 2019 Off Od PNky.sk

Zbavte sa nadváhy a celulitídy efektívne. Vyskúšajte InfraShape Horizontal, ktorý spája cvičenie s vákuovou masážou za pôsobenia infračerveného svetla a kolagénových lámp. S InfraShape dosiahnete výraznú redukciu  hmotnosti, pomôže vám vytvarovať postavu, zbaví vás celulitídy a zabezpečí tiež  detoxikáciu organizmu.

InfraShape Horizontal je prístroj na formovanie postavy najnovšej generácie. Štýlový, moderný dizajn v kapsuli ležatého bicykla poskytuje bezpečný tréning pre všetkých, starých, či mladých, pre moletnejších, alebo  začiatočníkov. Zároveň ho možno využívať aj ako rehabilitáciu.

Účinky InfraShape Horizontal:

– výrazná redukcia hmotnosti
– tvarovanie postavy
– detoxikácia organizmu
– odstránenie celulitídy.

InfraShape Horizontal spája:

– vákuovú masáž
– infračervené svetlo
– kolagénové lampy.

Ležatý bicykel odbremení chrbticu, čím sa možno vyhnúť poraneniu chrbta. Počas tréningu pohodlne ležíte, pri tom sa zbavujete zbytočných kilogramov a môžete napríklad počúvať svoju obľúbenú hudbu.

Pri cvičení  infračervené svetlo  stimuluje krvný obeh, odbúrava tukové vankúšiky, rieši problémy s celulitídou a aktivuje imunitný systém. Vákuum pomáha k výraznému úbytku tuku na zadočku a hornej časti stehien. Zmena tlaku urýchľuje  transport tukov k svalovému tkanivu. Následne  sa tuky počas pohybu definitívne spália.  Kolagénové lampy zabezpečujú  vyhladenie a omladenie pokožky, detoxikáciu a zlepšenie schopnosti viazania vody v pokožke. Aromaterapia znižuje pocit únavy.

 

Vyskúšať môžete tiež RollShape, profesionálny masážny prístroj s infra lampou, farebnou terapiou, ionizátorom ovzdušia. Tento jediný výrobok na trhu v sebe zahŕňa všetky tieto funkcie.

Jedinečne spája lymfatickú masáž, chudnutie a relaxáciu. Kompletná masáž tela so špeciálne vyvinutými rotujúcimi drevenými valčekmi. Prístroj má plne automatický dotykový displej, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie a poskytuje nastavenie vlastnej intenzity masáže.

Účinky RollShape:

– lymfatická masáž
– detoxikácia
– formovanie postavy
– zjemnenie celulitídy
– pevnejšia a pružnejšia pokožka
– chudnutie, znižovanie telesnej hmotnosti
– posilňovanie svalov
– zlepšenie krvného obehu
– aktivizácia metabolizmu

keď raz vyskúšate RollShape, prekvapí Vás aký je účinný proti celulitíde, pri chudnutí a formovaní postavy.

Čo dokáže RollShape?
Vyskúšajte na vlastnom tele tzv. „myofascial“ masáž – lymfatickú masáž. Problémy s celulitídou sa vyvíjajú v tkanive priamo pod kožou. Nesprávne cvičenie, zranenia, nedostatok športu, nesprávna výživa alebo nedostatočný pitný režim môžu spôsobiť, že sa táto vrstva stáva tvrdá, menej elastická s nepeknými jamkami a hrčkami. Myofascial masáž pomáha zmäkčiť túto vrstvu, čím koriguje vzhľad celulitídy.

Výhody RollShape:

– zlepšuje stav celulitídy
– rozbíja tukové bunky
– zlepšuje svalovú výkonnosť
– zmierňuje bolesti
– urýchľuje regeneráciu svalov.

RollShape lymfatický drenážny valec, je primárne zameraný na odstránenie celulitídy a formovanie štíhlej postavy. Masáž RollShape je však účinná v mnohých ďalších oblastiach. Medzi ne patrí aktivácia lymfatického systému, rozbíjanie tukových tkanív, posttraumatická rehabilitácia, športová príprava , zachovanie tonusu pleti. Celé telo je masírované špeciálnymi, na toto cvičenie, vyvinutými drevenými valčekmi. Obsluha prístroja je veľmi jednoduchá, nevyžaduje si prítomnosť odborného personálu. Ovládanie je manuálne, pomocou dotykového displeja,na ktorom sa zobrazujú jednotlivé polohy pre masáž zvolenej časti tela. Zobrazuje sa taktiež čas masáže a tiež smer rotovania valčekov. Ďalšou výhodou sú predvolené programy, pre jednotlivé časti tela.

 

V cene vstupu je zahrnuté:

– cvičenie na prístroji na formovanie postavy najnovšej generácie 30/50min
– igelitové nohavice pre ešte efektívnejšie spaľovanie tukov
– zapožičanie špeciálnej „sukne“ potrebnej na cvičenie
– tri uteráky
– kúpelňa vybavená všetkým potrebným aby ste sa cítili ako doma

Čo u nás nájdete:
– relax
– absolútne súkromie
– krásne prostrenie
– mily personál
– bezproblémové parkovanie
– maximálny komfort
– dbáme na čistotu a dezinfekciu.

 

Komplexný cenník nájdete tu.

KDE NÁS NÁJDETE?

Sasinkova 1085/41
Piešťany

PREVÁDZKOVÉ HODINY

7:00 – 20:00 h

Tel.: 0940 659 462

Email: infrashapepiestany@gmail.com

Instagram: infrashape_piešťany

Viac informácií na facebookovej stránke Infrashape Piešťany.

 

 

PR