Connect with us

Reklama

Zabezpečte si nový byt o stovky eur lacnejšie. Zostáva už len pár dní

Published

on

Každý, kto do konca októbra uhradí preddavok za svoj nový byt pri Váhu, získa zľavu 6 % zo zaplatenej sumy. Okrem toho môže dohliadať na úpravy svojho budúceho domova už počas výstavby.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tieto výhody ponúka realitná kancelária AB Contact, ktorá predáva byty v novostavbe bytového komplexu Equis na Čachtickej ulici v Piešťanoch. Na získanie najvyššej zľavy z preddavku zostáva už len niekoľko dní.

Ak sa rozhodnete pre jeden z nových bytov do konca októbra a zaplatíte zaň preddavok, náklady na váš nový domov sa môžu výrazne znížiť.

O financovaní pritom rozhoduje zákazník sám. Ak je napríklad kúpna cena za byt v cenníku 50 000 eur a kupujúci uhradí do konca októbra 30 000 eur, dostane na túto sumu zľavu vo výške 6 %. Cena bytu sa teda zníži až o 1 800 eur. Zostatok kúpnej ceny doplatí zákazník až po podpise kúpnej zmluvy. Tá bude podpísaná samozrejme až po kolaudácii nového bytu, predpokladaný termín je február 2015.

Zľavy je možné uplatniť aj v nasledujúcich dvoch mesiacoch. V novembri to sú 4 % a v decembri 2 %.

Bytový dom Equis vyrastá na Čachtickej ulici, v tichej lokalite v severnej časti Piešťan. Centrum je odtiaľ ľahko dostupné autom, pešo aj na bicykli. Stačí prejsť po nábreží Váhu, ktoré ponúka široké možnosti na oddych a rekreáciu.

Po dokončení bude v dome 48 bytov, prevažne jeden a pol izbových, dvojizbových a trojizbových. Na žiadosť zákazníkov je ich možné už počas výstavby spájať alebo meniť ich dispozičné riešenia. Každý byt má pivničné priestory, balkón alebo predzáhradku.

(pr)

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články