XBody: Nestrácajte svoj čas a cvičte naozaj naplno

XBody: Nestrácajte svoj čas a cvičte naozaj naplno

12. septembra 2017 Off Od PNky.sk

Získajte pevné telo, zbavte sa nadbytočných kíl, buďte vitálnejší a žiarte energiou. Technológia EMS je 18-násobne efektívnejšia ako konvenčné fitness!

Metódu potvrdilo niekoľko nezávislých štúdií renomovaných inštitúcií v zahraničí. Oproti starším typom elektrostimulácie, pomocou prístroja X BODY precvičíte až 90% vašej svalovej hmoty. Precvičované sú všetky hlavné svalové skupiny, dokonca aj hlboko uložené a stredné svaly.

Metóda EMS je šetrná ku kĺbom a väzivovému aparátu, vhodná pre mužov, ženy, skôr narodených aj tých s nadváhou. Neváhajte využiť našu ponuku a zažite s nami cvičebný program zajtrajška.

Ide o jedinečnú technológiu elektrostimulácie, ktorá bola vyvinutá pre účely kozmického výskumu. Systém je vhodný na to, aby v akejkoľvek polohe, aj pasívnej, pracoval na každom vašom svale.

Vďaka elektrickým impulzom prebieha 30-40 mikro-stiahnutí svalov za sekundu vo všetkých partiách, čo znamená približne 36 000 stiahnutí svalstva po celom tele v priebehu 20 minút. Vďaka k telu prilnavým elektródam, stimulácia zasahuje svalstvo na pravom mieste a v takej sile, ktorá vyhovuje individuálnym cieľom.

Obrovskou výhodou je to, že v extrémne krátkom čase, už počas 20 minút, precvičíte až 90% vašej svalovej hmoty. Tréning s prístrojom X BODY je šetrný k šľachám a kĺbom a nikdy ich nepreťažuje.

Viac informácií nájdete na www.xbodypiestany.sk a na facebook.com/XBodyPiestany/.

XBody fitness & solárium

Dominika Tatarku 4431/3

Piešťany 92101

Tel: +421 944 440 340

PR