Connect with us

Novinky

Winterparáda špartuje už dnes. Príďte sa schovať pred vianočnou naháňačkou

Published

on

Winterparáda štartuje už už dnes o 15:00 h v Elektrárni Piešťany. Príďte sa skryť pred vianočným sterom, oddýchnuť si, načerpať dobrú náladu, ale pokojne aj nakúpiť veci, ktoré vás, či blízkych potešia pod vianočným stromčekom.

Dvojdňové podujate je prezentáciou lokálneho designu, šperkov a kozmetiky, pričom sa tu predstaví 27 značiek. Časť Winterparády je venovaná aj prírodnej kozmetike a prírodným parfémom, ktoré môžu byť jedinečným darčekom. Predajnú časť okrem rôznych gastro vychytávok, dopĺňajú workshopy a koncert pre deti s Danym Notovým.

Pre dospelých budú oba dni odpremietané Najzábavnejšie animované filmy v Kine FEST ANČA, ktoré sú kolekciou najvtipnejších a najbizarnejších súčasných krátkych filmov takže vás kráľovsky pobavia. V sobotu bude Brano Jobus čítať vtipno zaujímavé príbehy zo svojich kníh pre deti. Na prednaške “Plán na vlastné podnikanie” sa návštevníci dozvedia, ako sa dá rozbehnúť vlastný biznis.

Advertisement
Hello GPT

Občerstviť sa budete môcť v bare Zlený kríček – vínom, grogom, ale aj chutnými tapas. V sobotu príde do Elektrárne tiež  NYC Hot dog food truck.

„Chceme priniesť ľudom príjemnú atmosféru spojenú s kvalitným obsahom pre dospelých, ale aj deti, jedlo a design na jedinečnom mieste a samozrejme možnosť nakúpiť zaujímavé vianočné darčeky na poslednú chvíľu,“ pozývajú organizátori podujatia.

Advertisement
Hello GPT

Otváracia doba: Piatok: 15:00 – 20:00 Sobota: 09:00 – 15:00 h

REKLAMA

PROGRAM

Advertisement
Hello GPT

PIATOK
21.12.18

15.00 – otvorenie predaja
15.00 – kreatívne dielne pre deti
18.00 – premietanie z FEST ANČA Festivalu

Advertisement
Hello GPT

SOBOTA
22.12.18

09.00 – otvorenie predaja
10.00 – detský koncert  NOTOVÝ DANY
11.00 – premietanie z FEST ANČA Festivalu
12:30 – prednáška “Plán na vlastné podnikanie”
14.00 – čítanie pre deti – Branislav Jobus

Advertisement
Hello GPT

Adresa:
ELEKTRÁREŇ PIEŠŤANY
Staničná 2334/51
Piešťany


PR

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články