Hľadáte zaujímavý vianočný darček? Využite obľúbenú vianočnú akciu na nákup masáží a zároveň môžete jednu aj vyhrať. Zapojte sa do vianočnej súťaže a zbavte seba, alebo niekoho zo svojich blízkych únavy, stresu, napätia, či bolesti, vďaka Candella masáži v salóne Thai Massage Piešťany. Stačí správne zodpovedať našu otázku, mať trošku šťastia a hodinová exkluzívna masáž v cene 49 eur môže byť vaša.

candela_retus[1]

Thai Massage Piešťany vám ponúka príležitosť zbaviť svoje telo únavy, stresu, napätia a bolesti v útulnom prostredí pomocou zázračných rúk thajských terapeutiek vyškolených a certifikovaných priamo v ich rodnom Thajsku.

Tradičná thajská masáž je jedným z najstarších liečebných postupov na svete. Korene tejto liečebnej metódy siahajú do r. 2500 p.n.l a jej účinky boli rokmi overované a zdokonaľované. Dnes jej právom patrí TOP priečka medzi rôznymi masážnymi postupmi a technikami.

Tradičná thajská masáž nie je len masírovanie svalov a kĺbov, ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných energetických dráh. Všetky sa nachádzajú asi 2 cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva. Thajská masáž prináša nabudenie energie, osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.

Súťažná otázka:
Napíšte, v ktorom hoteli sa nachádza masážny salón THAI Massage Piešťany?

Cena: Dvaja výhercovia získajú poukážku na 60-minútovú – Candella masáž, čiže masáž olejovou sviečkou, v hodnote 49 eur.

Podmienky súťaže: Odpovede posielajte na emailovú adresu – sutaz@pnky.sk do 20. decembra. Mená výhercov zverejníme 21. decembra.

vianoce_uvod[1]

PR

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972