Connect with us

PR Články

Vyfarbite si Vianoce už v novembri, s Emailou to pôjde rýchlo a hravo

Published

on

Máte chuť si ešte do Vianoc zútulniť Váš interiér novým náterom stien? V predajniach Emaila majú pre vás atraktívnu ponuku, ako si vymaľovať steny hravo, kvalitne a za výbornú cenu.  Maľovanie ešte nebolo také jednoduché…

tipy-a-triky-ktere-potrebujete-kdyz-si-vybirate-novou-barvu-pro-ramovani-interieruPoužitím obľúbených umývateľných farieb značky Dulux – COLOURS OF THE WORLD dosiahnete vždy perfektný výsledok. Vhodné sú na všetky druhy povrchov ako omietky, sádrové omietky, sádrokartón a podobne. Vynikajú vysokou krycou schopnosťou a vysokou výdatnosťou. Nanášajú sa v jednej alebo v dvoch vrstvách. Majú gélovitú konzistenciu – vďaka čomu neprskajú, nekvapkajú a nestekajú. Práca je omnoho čistejšia a príjemnejšia ako s bežnými farbami a hlavne okamžite vidíte skvelý výsledok.

Piešťanská Emaila má v ponuke 40 najtrendovejších odtieňov, ktoré sa dajú navzájom pekne kombinovať. Odtiene do tejto kolekcie vyberali poprední architekti a dizajnéri. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou týchto farieb je vysoká umývateľnosť. To znamená, že pri bežnom znečistení steny stačí umyť s hubkou namočenej do vody , poprípade s trochou saponátu. Čiže zákazník nemusí steny hneď premaľovávať.

dulux-colours-of-the-world_mvzorkovnik cowNEZABUDNITE: Dulux COLOURS OF THE WORLD = vysoká krycia schopnosť a výdatnosť ( až 14m2 z jedného litra) + vysoká umývateľnosť + trendové odtiene

Okrem skvelého výberu hravých farieb Vám ešte tento mesiac Emaila ponúka aj výhodnú AKCIU s tromi bonusmi:

Bonus č. 1: Do konca mesiaca znížená “promo” cena zo 16,99€ na 12,55€ za 2,5 l (končí 30.11.2015)

Bonus č. 2: Ak zákazník kúpi 7,5L farby Dulux COW dostane zadarmo 3L bielej farby Dulux – Super Matt

Bonus č. 3: Ak ste držiteľom karty IKEA FAMILY, tak si zo stránky http://www.duluxpromo.com/cz/ vytlačte a prineste vyplnený kupón a my vám pri ďalšom nákupe Dulux COLOURS OF THE WORLD odarujeme ešte jedno balenie. Ak ešte nemáte kartu IKEA FAMILY získate ju tu.

ikea-familySpoločnosť Emaila je na trhu 21 rokov. V lete tohto roka otvorila novú prevádzku na Žilinskej ceste pri Pažickom moste. Okrem toho môžete v Piešťanoch navštíviť aj predajňu na Dopravnej ulici.

10984453_764452910338324_7651485859126356413_n

Piešťanská Emaila sa špecializuje na predaj náterových hmôt v širokom spektre použitia pre stavebíctvo, priemysel, autolakovačov – pre profi / hobby použitie. Dlhoročne sa zaoberá predajom fasádnych zatepľovacích systémov rôznych značiek, zabezpečuje školenia pre realizátorov a na požiadanie dozorujú jej pracovníci i realizácie. Emaila poskytuje nadštandardný servis pre zákazníkov, aby mali so zateplením čo najmenej starostí – samozrejme zadarmo.
Silnou stránkou spoločnosti je miešanie farieb a omietok, pričom ponúka najširší sortiment v regióne. V Emaile nájdete celý sortiment v oblasti farieb , lakov, či príslušného náradia.
Čerešničkou na torte sú talianske dekoratívne techniky, ktoré ak vás tak nadchnú, že už nebudete chcieť maľovať klasickými farbami.

OTVÁRACIE HODINY

PREVÁDZKA: DOPRAVNÁ 19, PIEŠŤANY (areál BK GROUP)
po – pia            7.30 – 17.30
sobota                         8.00 – 12.00
tel: 033/7628386, 0905 945 336

PREVÁDZKA: ŽILINSKÁ 12, PIEŠŤANY (na Pažickom moste, za Billou smer Trenčín, bývalá predajňa Eltec)
po – pia            7.30 – 17.30
sobota                         8.00 – 12.00

tel: 033/7743256, 0905 624 886 Viac informácií na www.emaila.sk.

Námety na použite farieb sveta alebo COW Dulux nájdete aj v priloženej fotogalérii:

PR článok

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články