Connect with us

Reklama

Vychytané darčeky

Published

on

Dar by mal charakterizovať človeka, pre ktorého je určený a vyjadriť Váš úmysel. Chcete potešiť, rozosmiať či dokonca šokovať? Nenechávajte si všetko na poslednú chvíľu a dajte Vašim darčekom šmrnc. Narýchlo kúpená bonboniera alebo fľaša neurazí, ale darček s nápadom je ten NAJ!

[singlepic id=29383 w=320 h=240 float=left]Pýtali sme sa v eshope – www.vychytane-darceky.sk, ako vybrať ten najlepší darček: „Najprv by ste sa mali zamyslieť nad otázkami ako: Pre koho má darček byť, k akej príležitosti a čo pre Vás obdarovávaná osoba znamená. Dôležitá nápoveda však je aké ma oslávenec koníčky, alebo záľuby.“

Po zodpoevdaní týchto otázok smelo vykročte k cieľu. Pýtate sa kam? No predsa do novootvorenej predajne Vychytaných darčekov priamo u nás v Piešťanoch. Nájdete tu peknú zbierku darčekov v podobe ručne fúkaných fliaš napríklad pre vášnivých cyklistov, rybárov, zamilované dvojice… Kolekciu SWAROVSKI® ELEMENTS, vynikajúcu belgickú čokoládu s erotickým nádychom, funny tričká, ktorých obsah si môžte sami navrhnúť a už nebudeme viac prezrádzať :)

[singlepic id=29387 w=320 h=240 float=left]Príďte sa sami presvedčiť do Vychytaných darčekov v pasáži pri O2 predajni (vedľa papiernictva Jahoda). Určite aj vy vychytáte darček, ktorý prekvapí viac ako všedná bombomiera alebo fľaša vína.

AKCIA: Ak pri kúpe ľubovolného darčeku poviete, že ste sa o predajni dozvedeli z internetovej reklamy, získate 15% zľavu. Akcia platí až do konca júna.

[nggallery id=1648]

Text a foto: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články