Môj tábor je jedinečný tábor pre malých nezbedníkov, ktorí chcú spoločne vkročiť do tajomného sveta táborového ohňa, priateľstva a zábavy. Na ich dobrodružnej ceste ich budú sprevádzať skúsení a citliví pedagógovia, ktorí majú kľúč k zábave.

tabor1Program je založený na hre na rôzne témy, najčastejšie z rozprávkového či fantastického sveta. Ďalej je doplnený o ďalšie hry, športové stretnutia, súťaže a výlety. Nebude chýbať ani toľko obľúbený karneval či diskotéka.

 

Naši vedúci sú pripravení postarať sa o deti so všetkým. Pomôžu im s osobnou hygienou, obliekaním, a keď sa im bude cnieť, premenia sa v náhradnú mamu i ocka. Tábor je vhodný najmä pre mladšie deti vo veku 6 – 8 rokov. Našim cieľom je zabaviť ich a motivovať do tímovej hry. Deti si v tábore nájdu nových kamarátov a naučia sa novým veciam. Hry podporia kreatívneho ducha a odmenou bude množstvo nezabudnuteľných zážitkov .

tabor2Môj prvý tábor  –  program

  1. deň: príchod, vybalenie, ubytovanie, zoznamovacie hry ako Toaleťák, molekuly, večerný uvítací táborák
  2. deň: Mimoni Stuart, Kevin a Bob hľadajú svojho nového pána. Cestou narazia na Chipmunkov Alvina, Simona a Theodora. Ale kde bude cieľ ich cesty? Večer disco shov a voľba najlepšieho tanečníka.
  3. deň: Aqualand Moravia – super tobogany, vodné hry
  4. deň: Už si jazdil na štvorkolkách? – máme aj tie pre najmenších, ktoré určite zvládne aj šofér bez skúseností. Všetko samozrejme pod dohľadom skúsených inštruktorov a s ochrannými pomôckami. Popritom tvorivky – vyrob náramok, kaktus z kameňa, pavúčiu sieť
  5. deň: Zahráme si minecraft – tentoraz naživo. Získame suroviny, postavíme obydlie. Ktorý tím vyhrá? Popoludní súťaž o najkrajší hrad z piesku. Ale šetri sily, ešte Ťa čaká super večerná hrad.
  6. deň: Kurz strašidiel s polovičným upírom Denisom pod dohľadom grófa Draculu. Popoludní si porovnáme sily s tanečným a športovým táborom v najlepšej táborovej    olympiáde. A večer rozlúčková laserová disco show.
  7. deň: Zábavné dopoludnie, balenie a plný nových skúseností a kamarátstiev odchádzame domov.

Môj prvý tábor sa koná v rekreačnom stredisku – škole v prírode Piesočná, obec Moravský Svätý Ján a pre všetkých táborníkov Piešťanský klokan zabezpečuje:

– 5x denne stravu – pre najväčších hladošov bude pripravená aj druhá večera

– pitný režim

– nonstop super program, ktorý sme pre Teba pripravovali už v zimných mesiacoch

– bazén v areáli, pripravený nás kedykoľvek schladiť

– perfektné basketbalové a volejbalové ihrisko

– v nepriaznivom počasí a na večerný program krásna telocvičňa

– všetky izby s vlastným sprchovacím kútom a WC

– veľký ohradený areál s množstvom krásnych zákutí

– množstvo doplnkových súťaží a hier, ktorých sa môžeš zúčastniť

Viac informácií a prihlášku nájdete na www.piestanskyklokan.com. Kontakty: piestanskyklokan.com.

PR

Čítajte tiež: Mladí YouTuberi nemusia v lete sedieť doma, pošlite ich na tábor

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972