Reklama

Všetko pre príjemné leto pri vode

By 24. júla 2013No Comments

Tričká, šortky, plavky, neoprény, ale aj nafukovacie zábavné kolesá a atrakcie vás iste potešia počas leta pri vode. Využiť ich môžete tak pri Sĺňave ako i pri mori. K tomu vodné lyže, wakeboardy, vesty, či napríklad doplnky k motorovým člnom ponúka e-shop vodnelyze.sk, ktorého šourúm nájdete v areáli na Orviskej ceste v Piešťanoch (pri benzínovej pumpe).

[singlepic id=45366 w=320 h=240 float=left] Obchod vedú aktívni vodní lyžiari z Piešťan, ktorí spolupracujú s prestížnou holandskou značkou Jobe Sport International a majú neskutočné množstvo osobných skúseností s predávaným tovarom. Počas slnečných dní oceníte vlastnosti lykrového oblečenia, ktoré je vhodné pre vodné športy, ale i pre potápanie či šnorchlovanie. Lykrové tričká majú UV filter a dokážu vás ochrániť pred slnečnými lúčmi a spálením. Ich výhodou je taktiež ploché stehovanie a bezšvové zošitie pod pazuchami. Tričká i šortky značky Jobe vyrobené z lykry sú rýchloschnúce a keďže majú aj zaujímavý vzhľad, sú využiteľné nielen pri športe, ale tiež na bežné nosenie ako voľnočasové oblečenie.

Súčasťou ponuky firmy sú aj neoprény. Môžu mať termopodšívku alebo špeciálnu úpravu na ľahšie obliekanie a vyzliekanie. Dokážu lepšie ochrániť vybrané časti tela (kolená, ramená) a dokonale utesniť zápästia a členky.

Zaujímavou súčasťou ponuky sú nafukovacie kolesá. Stačí ich pripojiť za motorový čln a môžete sa oddávať adrenalínovej zábave. V ponuke sú jednomiestne verzie i tipy, na ktoré sa zmestíte aj s ďalšími dvomi priateľmi.

Viac na: vodnelyze.sk.

[nggallery id=2414]

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972