Connect with us

Reklama

Všetko pre príjemné leto pri vode

Published

on

Tričká, šortky, plavky, neoprény, ale aj nafukovacie zábavné kolesá a atrakcie vás iste potešia počas leta pri vode. Využiť ich môžete tak pri Sĺňave ako i pri mori. K tomu vodné lyže, wakeboardy, vesty, či napríklad doplnky k motorovým člnom ponúka e-shop vodnelyze.sk, ktorého šourúm nájdete v areáli na Orviskej ceste v Piešťanoch (pri benzínovej pumpe).

[singlepic id=45366 w=320 h=240 float=left] Obchod vedú aktívni vodní lyžiari z Piešťan, ktorí spolupracujú s prestížnou holandskou značkou Jobe Sport International a majú neskutočné množstvo osobných skúseností s predávaným tovarom. Počas slnečných dní oceníte vlastnosti lykrového oblečenia, ktoré je vhodné pre vodné športy, ale i pre potápanie či šnorchlovanie. Lykrové tričká majú UV filter a dokážu vás ochrániť pred slnečnými lúčmi a spálením. Ich výhodou je taktiež ploché stehovanie a bezšvové zošitie pod pazuchami. Tričká i šortky značky Jobe vyrobené z lykry sú rýchloschnúce a keďže majú aj zaujímavý vzhľad, sú využiteľné nielen pri športe, ale tiež na bežné nosenie ako voľnočasové oblečenie.

Súčasťou ponuky firmy sú aj neoprény. Môžu mať termopodšívku alebo špeciálnu úpravu na ľahšie obliekanie a vyzliekanie. Dokážu lepšie ochrániť vybrané časti tela (kolená, ramená) a dokonale utesniť zápästia a členky.

Zaujímavou súčasťou ponuky sú nafukovacie kolesá. Stačí ich pripojiť za motorový čln a môžete sa oddávať adrenalínovej zábave. V ponuke sú jednomiestne verzie i tipy, na ktoré sa zmestíte aj s ďalšími dvomi priateľmi.

Viac na: vodnelyze.sk.

[nggallery id=2414]

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články