Interiérové štúdio FANINTERIER, pripravilo pre svojich zákazníkov už teraz poriadnu mikulášsku nádielku, ku kuchyni DALNO totiž dostanete chladničku GORENJE v hodnote 500 eur úplne ZDARMA. Ponuka platí pri objednávke kuchyne v mesiaci november. Viac informácii o akcii ako aj ďalších zaujímavých ponukách nájdete na webovej stránke, všetky aktuálne novinky nájdete aj na facebooku a tiež v novom online katalógu. Ak si chcete užiť fantastickú ponuku a získať chladničku ku kuchyni ÚPLNE ZADARMO, určite neváhajte a zastavte sa vo FANINTERIERI na Teplickej ulici číslo 107.

banner-katalog

Firma sa zaoberá navrhovaním, výrobou a realizáciou interiérov. Má za sebou dlhoročné skúsenosti a veľké množstvo spokojných zákazníkov. Špecializuje sa predovšetkým na vstavané skrine, kuchynské linky, nábytok na mieru a plávajúce podlahy.

Prioritou interiérového štúdia FANINTERIER bolo vždy poskytnúť zákazníkovi výrobok najvyššej kvality za najlepšiu cenu, preto spolupracuje len s kvalitnými a spoľahlivými dodávateľmi materiálov pre výrobu produktov. Vybavia vám kancelárie, spálne, detské aj obývacie izby a iné priestory pre vaše pohodlie. Ponúka odborné konzultácie na mieste a návrhy skríň, šatníkov a nábytku zdarma. Stačí ich kontaktovať telefonicky alebo mailom a dohodnúť si termín konzultácie a zamerania priamo v pohodlí vášho domova. Viac informácii nájdete na webovej stránke www.faninterier.sk, na telefónnom čísle 0903 946 004, e-mailom info@faninterier.sk a na facebookovej stránke.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972