Connect with us

Reklama

„Vlastné primerané bývanie je vždy najlepším rozhodnutím“

Published

on

Tak by asi povedal každý, kto zvažoval, či ostať doma alebo riešiť svoju situáciu podnájmom, prípadne, kto sa trápi s príliš veľkým bytom či domom sám.

Ak patríte do týchto kategórií, prípadne ešte stále hľadáte vlastný byt – skúste  obhliadku svetlých, kvalitne zrekonštruovaných a doslova novotou dýchajúcich bytov v lokalite Starých Piešťan. A možno vás inšpiruje aj náš vzorový byt.

ROB_1472

Ponúkame na predaj jedno a dvojizbové byty, ktoré dovolia odštartovať samostatne do života alebo vyriešiť Vašu bytovú situáciu k Vašej spokojnosti. Každý byt je samostatná energetická jednotka a súčasť zatepleného bytového domu, ktorý je celý oblečený do vkusnej novej fasády. Uzavretý areál má aj parkovaciu plochu – ale je tam miesto na odloženie bicykla, či príjemné posedenie na lavičke.

ROB_1499

Byty sú v peknej lokalite – blízko prírode či mestu – je len na Vás, či preferujete príjemné prechádzky po hrádzi alebo si radi vychutnáte atmosféru centra mesta.

Raz vidieť je vždy lepšie ako stokrát počuť – táto pravda platí aj vtedy, keď sa človek rozhoduje kde a ako bývať. Pozrieť si našu stránku www.projecthousing.sk alebo si dohodnúť termín obhliadky na tel. čísle 0908/766 594 nezaberie veľa času a možno sa stane povestným „prvým krokom“ na ceste za vlastným bývaním..

(PR)

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články