Connect with us

Reklama

Vitalis = relax, vitalita a pohyb bez bolestí

Published

on

Piešťany sú mestom, ktoré si ľudia vďaka kúpeľnej histórii spájajú stále so zdravím. Riešenie vašich problémov a pomoc však neponúkajú len kúpele, ale aj viaceré relaxačné centrá. Jedným z nich je relaxačno-vzdelávacie centrum Vitalis.

[singlepic id=11110 w=320 h=240 float=left]Jeho predchodcom bol masérsky salón založený v roku 2007 a centrum vzniklo ako prirodzený následník. „Často som sa stretával s tým, že moji klienti vyžadovali vyšší štandard služieb, hlavne v oblasti dostupnosti a priestoru. Takisto moje znalosti sa postupne rozširovali natoľko, že ich aplikácia do praxe si vyžiadala väčšie priestory. Predovšetkým cvičenia SM systému, ktoré sú vynikajúce pre ľudí trpiacich bolesťami chrbtice, alebo pre tých, čo chcú bolestiam chrbtice predchádzať,“ hovorí majiteľ centra Michal Tomulec.

Vitalis ponúka širokú škálu masáží – klasickú, aromatickú, lymfodrenážnu, ale aj bankovanie, másáž lávovými kameňmi a iné. „Masáž je jednou z najstarších liečebných metód. Má mimoriadny význam pri liečení, doliečovaní a tiež pri prevencii chorôb, pôsobí proti únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť človeka. Masáž ovplyvňuje celkový stav organizmu, tak fyzický ako aj duševný. Masáž musí byť pre človeka predovšetkým príjemná. U nás sa klient nemusí báť modrín či nepríjemnej bolesti. Ku každému pristupujeme profesionálne, ale pritom príjemne a ľudsky. Dbáme aj na pohodlie zákazníkov. Napríklad masírujem na masérskom stole s nastaviteľnou výškou, takže pred tým než si ide človek ľahnúť viem mu ho dať do takej polohy, aby to bolo pre neho čo najpohodlnejšie. Podobne je to aj pri vstávaní,“ vysvetľuje Michal Tomulec.

[singlepic id=11109 w=320 h=240 float=right]Vo Vitalise používajú výhradne oleje, ktorú sú lisované za studena a sú bez konzervačných látok. Majú výrazne lepšie vlastnosti ako emulzie a iné masážne prostriedky a klient sa po masáži cíti sviežo. V centre majú zákazníci taktiež možnosť zakúpenia rôznych wellness doplnkov, darčekov pre seba i blízkych. Nakupovať môžete tiež prostredníctvom eshopu www.relaxujdoma.sk. Ak chcete niekomu spraviť radosť darčekom a neviete čo vybrať, riešením je darčekový poukaz na masáže alebo cvičenie, ktorý nielen poteší vašich blízkych, ale prospeje ich zdraviu.

V relaxačno-vzdelávacom centre Vitalis urobia všetko preto, aby ste nadobudli stratenú vitalitu, váš pohybový aparát bol opäť funkčný a vy ste si mohli naplno užívať voľnosť pohybu.

Centrum sa nachádza v príjemnom, tichom prostredí v absolútnom centre Piešťan na Nálepkovej ulici 30. Zaparkujete pohodlne na len niekoľko desiatok metrov vzdialenom parkovisku pri Krajinskom moste. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.salonvitalis.sk.

[nggallery id=548]

Autor: pr

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články