V centre Piešťan pre vás čoskoro otvoria nový zaujímavý priestor, kde si môžete oddýchnuť od ruchu dňa, načerpať novú energiu, ale pokojne tiež uskutočniť malé pracovné rokovanie. Vila Vodička vzniká rekonštrukciou historického domu na okraji Námestia slobody. Ponúkne vám štyri útulne historicky zariadené salóniky, kde si budete môcť vychutnať kávu, či pivo z historického porcelánu a pivných pohárov, ale tiež napríklad zahrať šach, či zanôtiť na hudobnom nástroji.

Noví majitelia kúpili objekt bývalej Albrechtovej vily len nedávno a hneď sa pustili do jej oživenia. Budovu v eklektickom štýle si nechal pravdepodobne na prelome 19. a 20. storočia postaviť dôstojník cisárskej armády Albrecht.  V tom čase bola v jednej línii s ostatnými stavbami. Až neskôr pri budovaní bankového ústavu sa dostalo akoby do úzadia, ale práve vďaka tomu vznikol malebný dvor, ktorého súčasnou dominantou je brečtan a nová fontánka. Priestor má jednoducho čarovnú atmosféru a doslova pozýva na sadnutie si a oddych.

Každý zo štytroch salónikov je ladený do inej farby. Kým v jednom dominuje biela, v ďalšom je to zlatá a v hudobnom vládne ružová. Všetky priestory lákajú na príjemné posedenie pričom pochuť si budete môcť na XZYY káve, výbornom YY pive, ale aj na koláčikoch…. (niečo o gastro ponuke a pochúťkach)….

Nápoje, či už kávu, alebo čaj si budete môcť vychutnať z historického karlovarského porcelánu (aj je aj nejaký iný, prosím doplňte), na ktorý už len pohľad je zážitkom.

Pripravené sú pre vás rovnako historické šachovnice, či hudobné nástroje v Hudobnom salóniku spolu so starými platňami, ktoré si pokojne môžete prezrieť a pustiť si, čo vás zaujme.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972