Pieščanský rýnek nachádzajúcim víkendom uzatvára trojicu remeselných víkendov a ukladá sa na zimný spánok. V sobotu 15. a v  nedeľu 16. decembra predstaví posledných 17 remeselníkov z okolia.

Ak viete oceniť krásu ručnej práce a sami ešte nemáte dostatok skúseností alebo času na výrobu vlastnoručných vianočných darčekov, príďte sa inšpirovať a nakúpiť ich priamo od ich tvorcov.

Počas tretieho decembrového víkendu sa námestie slobody zaplní originálnymi výtvormi z textilu, keramiky, dreva, cínu, kože a iných prírodných materiálov. Nebude chýbať ani prírodná kozmetika, s láskou vyrobené vianočné ozdoby, betlehemy, hračky, šperky, čisté vianočné esenciálne oleje, autorské ilustrácie, obrazy a knihy, za studena lisované konopné oleje, či domáce výrobky z ovocia, celodrevenné luky a šípy, či tradičné hudobné nástroje a húkadlá.

REKLAMA

Ďalšie tipy na darčeky, ktoré si budete môcť zakúpiť na Vianočnom Pieščanskom rýnku nájdete v albume na tomto linku. Ak chcete vidieť viac, sledujte stránku Pieščanského rýnku a taktiež sa môžete pozrieť ako to vyzeralo na trhoch minulý víkend.

Nechajte sa inšpirovať k nákupu jedinečného darčeka, toto vás na trhoch čaká:


-inf-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972