Naplánovali ste na tento rok darček pre rybára a nechcete stráviť večnosť behaním po obchodoch? Vyskúšajte nové šikovné rybárstvo v srdci starých Piešťan na mieste bývalého pohostinstva „Vŕšok“.

Môžete zaparkovať rovno pred rybárstvom a nemusíte strácať čas a nervy hľadaním parkovacieho miesta. V ponuke nájdete všetko, čo môže rybár potrebovať od vianočnej termo-ponožkovej klasiky až po luxusnejšiu rybársku výbavu. Ak si nebudete vedieť vybrať radi vám s výberom pomôžeme, tento rok sa nám ešte nestalo, že by si zákazník, ktorý hľadal darček pre rybára nevybral. Ak si skutočne nebudete istý, darčeková poukážka poteší vždy každého.

Rybárstvo na Vŕšku sa stalo veľmi obľúbeným vďaka jeho výnimočnej polohe. Ak chcete ísť loviť ryby na Váh, Dlhé Kusy, Kazety, či Kanál vždy idete okolo nás, pohodlne zaparkujete, nakúpite a pokračujete na ryby. Kvôli vášmu záujmu sme sa rozrástli a môžeme vám ponúknuť kvalitný tovar za výborné ceny. Rybárstvo do starých Piešťan jednoducho patrí, príďte a pripravte sa na Vianoce spolu s nami.

Rybárstvo na Vŕšku, Kláštorská 492/2
http://rybarstvonavrsku.sk/

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972