Minulý rok bolo Námestie slobody počas koncertu obľúbenej piešťanskej skupiny obsadené do posledného miesta. Inak to zrejme nebude ani tento rok. Slniečko roztancuje Vianočné trhy už v sobotu 16. decembra. Začiatok koncertu je naplánovaný o 20.00 hodine. Koncert pod holým nebom sa uskutoční iba pár dní pred 34. narodeninami kapely, ktorá je tiež známa pod názvom Punto a rybacé hlavy. Minulá rok záujem fanúšikov o ich vystúpenie umocnila dlhšia koncertná prestávka, ale stovky ich prídu určite aj tentoraz. Slniečko je totiž zárukou skvelej zábavy.

V sobotu mu budú predskakovať skupiny Bufet (od 17.00 h) a Kaktus Band (od 18.30 h), ale dobrá hudba nebude na Vianočných trhoch absentovať ani v piatok 15. decembra. Program začína o 17.30 hodine vystúpením tria Kamily Veternej. O 18.30 hodine nasleduje Druhá edícia a o 20.00 hodine Gypsy Elegance – cimbalová hudba, ktorá spája to najlepšie z klasickej a cigánskej muziky. Jej členovia sú známi vďaka svojmu temperamentu a energickej virtuozite.

Tretia adventná nedeľa má ešte bohatší program ako tie predchádzajúce. Špeciálne sviatočné vystúpenie folklórneho súboru Máj začína už o 14.15 h. Nasledovať bude divadelné vystúpenie v podaní Exalievov Dona Bosca a po 15.30 h zapálenie tretej adventnej sviece a primátorský čaj, poča rozdávania ktorého budú z pódia znieť vianočné skladby v podaní Chrámového zboru Bojná.

Ani počas tretieho adventného víkendu nebude na Námestí slobody chýbať obľúbený Pieščanský rýnek, kde domáci výrobcovia ponúkajú vlastné produkty, ktoré môžu byť originálnymi darčekmi pod stromčekom. V pondelok 18. decembra na Vianočných trhoch mimoriadne zahrá írsky hudobník Graeme Mark Donaldson, ktorý interpretuje emotívny a pritom veselý gitarový folk-rock s originálnou prímesou írskej tradičnej hudby. Na Piešťanské vianočné trhy sľúbili do programu zaradiť aj tradičné írske a anglické vianočné piesne s rockovým nádychom.

-TS Piešťanské Vianočné Trhy-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972