Connect with us

Reklama

Vianočné trhy budú krajšie a bohatšie

Published

on

Vysoký štandard, ktorý minulý rok nastavili organizátori Vianočných trhov v Piešťanoch, bude tentoraz prekonaný. Pripravuje sa rozšírenie vianočného mestečka a s ním aj ponuky jedál, nápojov a kultúrneho programu.

polnocna-01

Piešťany budú aj tento rok jedným z mála miest, v ktorých sa polnočná omša slúži na námestí. Štedrý deň je príležitosťou na výnimočné stretnutia a Vianočné trhy sú miestom, kde sa takéto stretnutia môžu uskutočniť. Nielen počas najkrajších sviatkov v roku, ale aj v období adventu.

Aj preto otvorí vianočné mestečko svoje brány už v piatok 28. novembra a obyvatelia a návštevníci Piešťan si budú jeho pohostinnosť užívať až do prvého dňa nového roku.

V tomto období pre nich spoločnosť B&R Group a agentúra Ruka Hore pripraví niekoľko tematických večerov. Na svoje si prídu milovníci jazzu, country aj balkánskej hudby. Sviatočné obdobie bude pravidelne spríjemňovať ľudová muzika. Na pestrý program sa môžu tešiť aj návštevníci ľadovej plochy na Winterovej ulici. Stánky s občerstvením nebudú tentoraz chýbať ani pri nej. Piešťanskí „havrani“ tam odohrajú exhibičný zápas a deti dostanú možnosť naučiť sa niečo nové v hokejovej škole.

Novinkou budú fotografické sochy s vianočnou tematikou, široká ponuka tradičných slovenských špecialít a množstvo nových stánkov na pešej zóne. Okrem toho sa môžeme tešiť na koncerty kapiel ako Slniečko, Kmeťo band a Kabát revival. Na Námestí slobody tiež spoločne oslávime Silvestra, Štefanskú zábavu a deti tam privítajú Mikuláša.

FullSizeRender

FullSizeRender1 (pr)

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články