Veľká piešťanská stanovačka – prázdniny môžete odštartovať spoločnými zážitkami

Veľká piešťanská stanovačka – prázdniny môžete odštartovať spoločnými zážitkami

18. júna 2018 Off Od PNky.sk

Chodili ste s rodičmi za svojich detských čias pod stan? Oživte svoje spomienky a ukážte to teraz svojim deťom. Užite si spoločne víkend pod stanom, zažite romantické brieždenie, či západ Slnka pri Sĺňave. Pre zážitky nemusíte chodiť ďaleko, stačí do Campingu Pullmann, kde vás 29. až 1. júla čaká na začiatku prázdnin Veľká piešťanská stanovačka.

Spoločne prežité chvíle sú viac ako darčeky, ktoré sa časom zunujú, alebo zničia. Doprajte svojim deťom niečo, čo možno ešte nezažili. Strávte s nimi noc v stane. Budú mať na čo spomínať a vy s nimi.

Veľká Piešťanská stanovačka sa uskutoční v prvý prázdninový víkend v Campingu Pullmann v tesnej blízkosti Váhu pod Červenou vežou. Pripravená je večerná opekačka, kotlíkový guláš i grilovačka. Zážitkom môže byť aj baterková naháňačka, fantázii sa medze nekladú.

Využiť budete môcť celý areál kepmingu kde sa budete môcť zahrať, ale aj dobre osviežiť a najesť v bare, ktorý je súčasťou kempingu.

Počas tejto akcie platia pre účastníkov špeciálne ceny. Dieťa za euro, dospelý za tri a miesto pre stan za 2,5 eura. Pre viac informácií môžete využiť kontakty  info@campingpiestany.sk alebo volajte +421 905 113 687.

PR