Connect with us

Reklama

V zľave nakúpite až o 50% lacnejšie, ukazuje prieskum

Published

on

Z posledných prieskumov trhu vyplýva, že výrobky a služby sa dajú v zľave kúpiť o 20% až 50% lacnejšie. Hoci je tento údaj iba priemernou hodnotou, existujú aj zľavy vyššie ako 50%. Navyše vždy je lepšie nakúpiť so zľavou, aj keď len s menšou.

Čo je to hromadné nakupovanie?

[singlepic id=12487 w=320 h=240 float=left]Je to vlastne webová stránka, kde máte na jednom mieste rôzne zľavy, z ktorých niektoré sú až do výšky 90%. Aby si však niekto mohol dovoliť udeliť takú zľavu, potrebuje predať určitý počet výrobkov. Zlawy.sk, teda stránka s akčnými ponukami, je miestom, kde môžu zľavu využiť viacerí.

Hromadné zľavy vám umožňujú ušetriť značnú časť finančných prostriedkov a pritom ostatných kupujúcich ani nemusíte poznať. Na Zlawy.sk môžete dokonca upozorniť na akciu aj svojich priateľov prostredníctvom e-mailu, sociálnej siete Facebook, sociálnej siete Twitter, cez ICQ alebo Skype.

Stačí si kliknúť na zlawy.sk a môžete si prezrieť ponuku akcií.

Príklad:

– Na ZLAWY.sk sa objaví napríklad káva s 50% zľavou, ktorá bude mať obmedzenú platnosť.

– Aby sa ponuka aktivovala, je potrebné aby si ju kúpil dostatočný počet záujemcov, preto zdielajte cez Facebook, Twiter, Mail, ICQ alebo Skype.

– Zaplatiť môžete prevodom na náš účet alebo kartou.

– Príde Vám kupón, ktorý si vytlačíte a navštívite s ním obchodníka.

 

Sledovať ponuku na ZLAWY.sk sa naozaj oplatí, prinášame len tie najlepšie a overené zľavy do reštaurácií, barov, fitnescentier, salónov krásy a ďalšie zľavy na zábavu, kultúru, starostlivosť o telo, životný štýl, dobrodružstvo, módu, obchody.

Autor: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články