Connect with us

Reklama

V Street 64 tento víkend Oldies aj Valentínska semafór párty

Published

on

V Street 64 caffe bare na Teplickej 64 v Piešťanoch pripravili na tento víkend pre vás dve zaujímavé párty. V piatok sa môžete zabávať v rytme oldies a v sobota je určená pre všetkých zamilovaných.


12022015 Street

Pre milovníkov starých hitov je na magický dátum piatok 13. februára pripravené ďalšie vydanie úspešnej Oldies Párty. Dress code v štýle 80´- 90´ rokov, v tanečnom mixe a to po celú noc! Zabávať vás bude DJ TRUHLO! Čaká vás veľa dobrej zábavy a vždy príjemná obsluha. Vychutnajte si túto party s priateľmi pri poháriku Fernet Stocku, Citrusu, alebo Z za príjemnú cenu len 0,95 €. Vstup voľný!

12022015 Street valentin

V sotu 14. februára sa môžete tešiť na Valentínska CZ + SK Semafór Párty. Valentín je sviatok všetkých zamilovaných a preto vám STREET 64 prináša Valentínsku semafór párty. Hneď pri vchode vám krásna barmanka nasadí svietiaci náramok na ruku (GLOWSTICK), ktorý určite všetci dobre poznáte. Vyberiete si náramok podľa farby, kde ČERVENÁ znamená – som zadaný/á, ZELENÁ – som nezadaný/á, ŽLTÁ – pozvi ma na drink, a MODRÁ …
Večer plný zábavy a najväčších starých CZ + SK hitov vrátane Oldies vám už tradične namixuje DJ TRUHLO. Navyše sa počas večera bude podávať slivovica iba za 0,99 €!

Vstup voľný!

PR

 

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články