V Street 64 caffe bare na Teplickej 64 v Piešťanoch pripravili na tento víkend pre vás dve zaujímavé párty. V piatok sa môžete zabávať v rytme oldies a v sobota je určená pre všetkých zamilovaných.


12022015 Street

Pre milovníkov starých hitov je na magický dátum piatok 13. februára pripravené ďalšie vydanie úspešnej Oldies Párty. Dress code v štýle 80´- 90´ rokov, v tanečnom mixe a to po celú noc! Zabávať vás bude DJ TRUHLO! Čaká vás veľa dobrej zábavy a vždy príjemná obsluha. Vychutnajte si túto party s priateľmi pri poháriku Fernet Stocku, Citrusu, alebo Z za príjemnú cenu len 0,95 €. Vstup voľný!

12022015 Street valentin

V sotu 14. februára sa môžete tešiť na Valentínska CZ + SK Semafór Párty. Valentín je sviatok všetkých zamilovaných a preto vám STREET 64 prináša Valentínsku semafór párty. Hneď pri vchode vám krásna barmanka nasadí svietiaci náramok na ruku (GLOWSTICK), ktorý určite všetci dobre poznáte. Vyberiete si náramok podľa farby, kde ČERVENÁ znamená – som zadaný/á, ZELENÁ – som nezadaný/á, ŽLTÁ – pozvi ma na drink, a MODRÁ …
Večer plný zábavy a najväčších starých CZ + SK hitov vrátane Oldies vám už tradične namixuje DJ TRUHLO. Navyše sa počas večera bude podávať slivovica iba za 0,99 €!

Vstup voľný!

PR

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972