Koncom júna v starých Piešťanoch na ulici E. Belluša v tesnej blízkosti hotelovej akadémie slávnostne otvorili nové Zdravotné stredisko.  Ponúka nové moderné priestory na vysokej úrovni. Aktuálne sa doň sťahujú prví lekári, ktorí by mali začať čoskoro ordinovať. Niekoľko ambulancií je stále voľných, takže aj ďalší záujemcovia  z radov lekárov, ktorí sú pracovať vo funkčných moderných priestoroch, majú príležitosť.

„Chceli sme vystavať zariadenie, ktoré je na európskej úrovni. To znamená veľké, nové priestory v európskom štandarde. Chceli by sme tu mať lekárov, ktorí by pokryli sever Piešťan a  ľudia by tak mohli byť spokojnejší ako doteraz,“ hovorí Martin Albini, zo spoločnosti Albinus, ktorá stojí za projektom. Zdravotné stredisko nadväzuje na úspešnú Lekáreň pri Váhu, za ktorou stoja rovnakí ľudia. 

Budova má dve podlažia s celkovou plochou 600 m2. Nachádza sa v nej osem ambulancií, niektoré sú však spojené a umožňujú fungovanie dvoch lekárov spoločne.  Výhodu sú priestranné chodby a spoločné priestory, kde budú mať pacienti dostatok miesta. Stredisko má svoje vlastné parkovisko, ktoré je prístupné pomedzi bytový dom a hotelovú akadémiu. Realizácia objektu vrátane pozemkov na výstavbu presiahla investíciu 1,2 milióna eur.

V zdravotnom stredisku bude pôsobiť endokrinologická ambulancia MUDr. Držíkovej i chirurg MUDr. Pamula. Jeden z priestorov je vyhradený pre všeobecného lekára, pôsobiť by tu mal urológ a taktiež je tu priestor napríklad pre psychológa. Viacerí piešťanskí lekári si boli priestory pozrieť v rámci slávnostného otvorenia a ich pôsobenie je momentálne v jednaní. Ak by mali záujem ďalší, stačí sa ohlásiť prevádzkovateľom strediska na email martin.albini@lekarenprivahu.sk.


PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972