Reklama

V Piešťanoch sa našlo dedičstvo sv. Cypriána

By 6. decembra 2013No Comments

Kto z nás by nechcel nájsť poklad ukrytý v podobe zdravia a vitálnej pohody? Domáce včelárstvo Apidar na Staničnej ul. v Piešťanoch vám ponúka ku kvalitnému medu široký výber poctivých slovenských čajov z liečivých byliniek a zdravého ovocia.

clanok_02Dedičstvo mnícha Cypriána sa zachovalo do dnešnej doby v oblasti Pienin a Magury pod Vysokými Tatrami v podobe ekologického pestovania liečivých byliniek. Zber voľne rastúcich bylín v lesoch a ručný zber na lúkach sú základom na výrobu unikátnych liečivých čajových zmesí.

„Liečivé rastliny, ktoré sú vo výrobkoch firmy Agrokarpaty sa pestujú v ekologicky nezaťaženom prostredí. To isté platí aj o rastlinách z divo rastúceho zberu a lesných plodov. Všetky výrobky sú čisté, bez umelých chutí, farieb a aróm. Preto ich ľudský organizmus dobre prijíma a pozitívne na ne reaguje. Na spracovávaní zloženia čajových zmesí sa podieľajú poprední odborníci z oblasti fytoterapie. Horský región okresu Stará Ľubovňa patrí medzi prírodne čisté oblasti, vhodné pre pestovanie ekologických a poľnohospodárskych produktov. Všetky výrobky sú z čistých prírodných zdrojov vhodné na denné užívanie s podporným liečivým alebo posilňujúcim účinkom. Ovocné čaje sa vyrábajú predovšetkým z  jemného a lesného ovocia. Sú zdrojom vitamínov a ďalších prírodných látok, ktoré podporujú obranyschopnosť organizmu a jeho prirodzenú ochranu pred infekciami. V letných horúčavách dokonca osviežujú a ochladzujú organizmus.“

clanok_01

(pr)

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972