Connect with us

PR Články

V novembri si môžete užiť bowling za super ceny

Published

on

Bowling pristane všetkým. Užite si relax a zábavu s rodinou či priateľmi. Využite novembrové akciové ceny a zahrajte si do sýtosti.

TH_20080523_7952-1600

Bowling centrum Victoria v Piešťanoch pripravilo pre domácich i hostí na november akciové ceny prenájmu dráh. Pondelok až stredu celý deň a vo štvrtok až nedeľu do 17:00 h zaplatíte za dráhu iba 10 eur. Vo štvrtok až nedeľu po 17:00 h je cena 12 eur.

Zahrať si môžete na jednej z ôsmich plneautomatizovaných dráh svetoznámej americkej značky Brunswick. Okrem bowlingu si v centre môžete dopriať i biliard a elektronické šípky.

V prípade záujmu vás základy hry, správny postoj a pohyb naučí profesionálny tréner. Ak vás bowling chytí za srdce, môžete sa stať členom bowlingového klubu a možno raj aj majstrom ligy.

 

TH_20080523_3695-1600

V centre je k dispozícii kaviareň a bar ponúkajúce najrozmanitejšie druhy nápojov, osviežujúce, energetické, či miešané… Dajte si pauzu a pozvite priateľov na drink.

Ďalšie priestory, ktoré môžete využiť, sú reštaurácia s kapacitou 45 osôb a VIP salón
s kapacitou 25 osôb pre uzavretú spoločnosť. Spojte príjemné s užitočným – pracovné stretnutie s obedom a na záver firemný turnaj. V Bowling centre Victori pre vás pripravia program podľa vašich predstáv.

Viac informácií na www.bowlingpiestany.sk.obr3

PR

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články