Po minulotýždňom testovaní značky Pinarello môžete tento víkend v MTBIKER centre v Hrádku otestovať bicykle z tohtoročnej edície značiek Cannondale a GT. Pripravené sú Cannondale Scalpel Si, Monterra, Super Six Evo Carbon Disc Ultegra a Trigger 2. Z modelov GT sú k dispozícii Helion a Sensor.

Jeden účastník môže testovať najviac dva bicykle v plných časových intervaloch. Ďalšie bicykle iba medzi zápožičnými termínmi, ak budú dostupné. Na dohodnutý termín rezervácie treba prísť včas, ak budete meškať viac ako 10 minút, vami rezervovaný bike môže byť poskytnutý ďalšiemu záujemcovi.

Ešte je pár voľných termínov aj na dnes, pričom rezervácie je možné spraviť mailom na testday@mtbiker.sk. Treba uviesť konkrétny deň a hodinu, na ktorú si budete priať zapožičať bicykel. Voľné termíny pre testovacie dni si môžete pozrieť na https://goo.gl/FWQtN4.

Bicykel je možné si zapožičať maximálne na hodinu plus úvodné nastavenie tak, aby ste stihli absolvovať v pohode MTBIKER trail. Testovať môžete tiež na pumptrucku za MTBIKER centrom. Bicykle sa tak budú striedať v jeden a pol hodinových cykloch, prípadne skôr, podľa účasti a časových možností.

V priestoroch MTBIKER centra  je počas testovania k dispozícii sprcha, WC a rovnako je zabezpečené stráženie vášho bicykla počas testovacej jazdy. Viac informácií aj o špeciálnej ponuke pripravenej iba počas aktuálnych testovacích dní na stránkach MTBIKER.

-PR-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972