Piešťanská reštaurácia Le Griffon na pešej zóne je podľa hodnotenia na tripadvisor.sk už niekoľko rokov po sebe jednotkou v Piešťanoch. Svojim zákazníkom počas leta poskytuje okrem sviežich jedál aj svieže prostredie. Na terase má podnik už niekoľko rokov namontovaný hmlový systém, ktorý dokáže oproti okolitému prostrediu znížiť teplotu o 5-8 °C. Teraz v horúčavách mysleli aj na okoloidúcich a namontovali na terasu hmlovú „sprchu“, ktorá osvieži aj ich.

Pre váš dobrý pocit a zážitok z návštevy podniku sa v Le Griffone snažia o spojenie príjemného prostredia, kvalitnej a príjemnej obsluhy a predovšetkým výnimočných a chutných jedál.  Skúsme malý náhľad do letnej ponuky. Ak chcete len niečo ľahké, dopriať si môžete napríklad vynikajúci, osviežujúci zeleninový šalát s kúskami chobotnice, ktorý je ideálnym jedlom na horúce dni.

Dokonalú harmóniú chutí zažijete, ak si dáte grilovaný Rib Eye, ktorý zrel sedem týždňov a grilované papričky Padrón s vločkami Maldon soli. Celkovo steaky zreté za sucha vás privedú do gastronomického neba.
 

V reštaurácii sa pravidelne griluje vonku na terase. Takže vychutnať si môžete napríklad  hovädzie rebrá, krkovičku, kuracie stehno, domáci burger alebo už spomínané Dry Aged steaky.

Ak máte chuť na sladké, vždy pre vás v Le Griffone pripravia nejakú špecialitku. Takou sú napríklad domáce ovocné tartaletky.

Tak neváhajte a príďte pohladiť vaše zmysly dobrým jedlom, nápojmi i prostredím. Viac info na FB Le Griffon, alebo na webe.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972