V novom trnavskom nákupnom centre City Arena oficiálne otvorili najmodernejšie kuchynské a kúpeľňové štúdio DOMOSS. Na novučičkých priestoroch nadupaných špičkovými novinkami svetových značiek prestrihol červenú stuhu futbalový tréner Karol Pecze.

DSC_0392_resize

Renomovaná spoločnosť DOMOSS pôsobí na trhu bývania a dizajnu už 25 rokov. Za ten čas vďaka sieti štyroch kúpeľňových a siedmich kuchynských štúdií zariadila tisíce domácností prvotriednym sortimentom svetových značiek. K najnovším prírastkom do dizajnovej rodiny patrí skutočný skvost – najmodernejšie kuchynské a kúpeľnové štúdio DOMOSS, ktoré je od novembra súčasťou trnavského nákupného centra City Arena. Jeho slávnostné otvorenie sa nieslo vo futbalovom duchu.

DSC_0255_resize

Nadupané novinky.
V štúdiu nájdete päť exkluzívnych kuchýň Sykora vrátanie najnovších noviniek doplnených spotrebičmi značiek Miele, Siemen, Bosch či Electrolux. Expozícia je doplnená aj interiérovým nábytkom Calligaris a Scab Design. Kúpeľňová časť pozostáva z 11 dizajnových kójí svetových značiek. Spoločnosť DOMOSS priniesla na slovenský trh aj novinky z medzinárodnej výstavy ISH vo Frankfurte. V kójách nájdete absolútnu špičku – Villeroy&Boch, Keuco, Hansgrohe, Hansa, Duravit, Bette, Burgbad a množstvo ďalších svetových lídrov z kúpeľnového dizajnu.

sykora_crystal-(2)_resize

Aj so zážitkovým varením.
Špičkové kuchynské priestory si zaslúžia špičkového šéfkuchára. O hostí sa postaral Paľo Lipták, ktorý v rámci zážitkového varenia na prvotriednych spotrebičoch v kuchyni Sykora servíroval majstrovské delikatesy – vychutnať si mohli napríklad šťavnaté kuracie supréme s korením piatich vôní či kokosové curry s cícerom.

DSC_0471_resizeDSC_0205_resize

Kuchynské a kúpeľňové štúdio DOMOSS v City Arene v Trnave môžete navštíviť kedykoľvek počas otváracích hodín od pondelka do piatka v čase od 10.00 -19.00 hod. a v sobotu od 10.00 -16.00 hod. K dispozícií sú vám skúsení interiéroví dizajnéri, ktorí vám pomôžu premeniť váš domov na dokonalé miesto pre život.

Inšpirácie hľadajte aj na www.domosskuchyne.sk a www.domosskupelne.sk.

Viac informácií o dizajnérskych novinkách, ktoré si môžu zákazníci pozrieť na vlastné oči nájdete v priloženom texte.

DSC_0164_resizeDSC_0156_resize

Duravit Cape Cod
Nekonečné pláže a krištáľovo čistá voda vo vašej kúpeľni. Duravit sa pri novej sérii kúpeľňového nábytku, sanity a doplnkov inšpiroval oceánom. Cape Cod eliminuje bariéry, vďaka nemu sa príroda stáva organickou súčasťou kúpeľne.
Umývadlá stoja na pevných konzolách s kontrastujúcim vysokým bielym leskom nábytku.
Tenké línie krehkej, no superpevnej keramiky vnesú do vášho priestoru dávku nevinnej čistoty.

Huppe Xtensa Pure
Relaxujte v sprchovom kúte Huppe Xtensa Pure. Spája výhody riešení walk-in s posuvnými dverami – široký pohodlný vstup, úplnú transparentnosť, takmer neviditeľný dizajn a ochranu proti rozstreku vody. Vďaka absencii hornej lišty vnesie do vašej kúpeľne osviežujúcu vzdušnosť.

TitanCeram z dielne Villeroy & Boch
TitanCeram, čerstvá novinka z dielne Villeroy & Boch. Tento inovatívny materiál predstavuje špičku v kvalite umožňujúcu do detailu dokonalý prémiový dizajn kúpeľňových produktov. Tam, kde sa strácajú obmedzenia, prichádza prvotriedny luxus. V sérií Artis vynikajú subtílne tvary a krehká jemnosť

EDITION 400 od Keuco
Batérie a nábytok sú také krásne, že zabudnete, na čo sú pôvodne určené. To je EDITION 400 od KEUCO. Jednoduché línie pripomínajúce dokonalosť umeleckého diela v prevedení zo žiariaceho chrómu vás očaria zmyselnou krásou. Vytvorené dizajnérskou skupinou Tesseraux + Partner a ocenené pečaťou kvality Design Plus dokonale dopĺňajú rad štýlového a pritom dokonale priestranného kúpeľňového nábytku, umývadiel a doplnkov do kúpeľne.

SanSwiss
Kúpeľňa je stvorená pre život. A o tom je SanSwiss. Kvalita v každom detaile sa odzrkadľuje v ich ponuke sprchových zásten a vaničiek v čistých líniách, najodolnejších materiáloch a v stopercentnej spoľahlivosti. Všetky produkty sú ošetrené antiplakovou úpravou Aquaperle, ktorá minimalizuje ich zanášanie vodným kameňom a nečistotami. Sprchové zásteny aj v bezbariérových vyhotoveniach, sprchové kúty s dverami otvárajúcimi sa dovnúta aj von, bezpečnostné sklo a magnetické tesnenia.

BETTELUX SHAPE
Nechajte vyniknúť krásu ocele a keramiky, geometrickú čistotu línii, privítajte minimalizmus, to je BETTELUX SHAPE. Umývadlo a vaňa sú vsadené do pevnej oceľovej konštrukcie v rôznych farebných prevedeniach. Zbavte sa zbytočného balastu, uvoľnite sa, detoxikujte, zhlboka sa nadýchnite a oddajte sa pokoju. Je tu BETTELUX SHAPE.

SYKORA STYLE
Už pri prvom pohľade do tejto kuchyne prežívate pocit, že ste sa v čase presunuli na vidiek. Všetko tu má svoje miesto. Usporiadanie kuchyne je dôkladne premyslené a umocňuje funkčnosť priestoru. Hlavné slovo majú prírodné materiály – nápadná dyha dubu. Efektne vyniká práve v kombinácii s lakovanými bielymi plochami, ktoré interiéru dominujú.

Vidiecky štýl myslí sofistikované detaily ako patinované, dokonale prepracované úchytky. Mimoriadne pôsobivý je materiál dekon. Je to zmes prírodných materiálov, skla a porcelánu, ktorým sme obložili najviac zaťažené plochy. Tento materiál je odolný voči UV žiareniu a nikdy nemení farbu. Rezistentný je aj voči poškriabaniu, agresívnym škvrnám, vysokým teplotám a mechanickému opotrebovaniu. Veľkou výhodou je nepriepustnosť tekutín. Už dávno neplatí, že kuchyňa je uzavretým priestorom, ktorý slúži len k príprave jedál. Moderný človek už žije inak – kuchyňa je pre neho najmä miestom, kde sa stretávame s členmi domácnosti a tým vnášame dynamiku do jej sveta. Preto sme zvolili priestranný, plnomasívny stôl, kam sa vojde skutočne všetko. Súčasťou je aj veľkorysá knižnica dokonale ladiaca s dizajnom interiéru. S posuvným rebríkom máte vždy po ruke knihy aj z najvyššieho miesta knižnice. Navyše je krásnym atraktívnym doplnkom našej zostavy.

SYKORA EXCLUSIVE
Na prvý pohľad minimalistická kuchyňa Exclusive, ktorá kombinuje dyhu ušľachtilého dubu antic a leskle lakované biele plochy, skráva prekvapenia. Jej charakter je veľmi romantický a je naplnená najmodernejšími technológiami. Tým uspokojí aj tých najnáročnejších. Mimoriadne praktické je patentované otváranie elektricky ovládaných skriniek. Stačí ľahký dotyk a skrinky sa otvoria samé v celej svojej impozantnej šírke 240 cm. Podobne otvoríte aj chladničku.

Zapustená varná doska je detailom, ktorý je pôvabný a dokáže minimalizovať neporiadok vznikajúci pri používaní varného centra. Pracovnú dosku si môžete nastaviť, tak ako potrebujete. Do bielych zásuviek sa hodí náš skvelý rozčleňovací systém. Vybrať si môžete zo šedého a bieleho plastu.

sykora_dub-stary_resize

SYKORA DUB STARÝ
Dubové trámy staré stopäťdesiat rokov narezané na pláty plné spomienok, to je Dub starý od SYKORA. Dizajnéri uchopili dedičstvo našich otcov a vložili ho do modernej kuchyne. Kuchyňa nie je príliš veľká, ale nájdete v nej všetko, čo potrebujete – najmodernejšie spotrebiče, ktoré vám uľahčia varenie, pečenie či umývanie riadu aj provtriednu kávu z kvalitného kávovaru. Táto kuchyňa sa stane srdcom vašej domácnosti, či už bývate v meste alebo na vidieku.

DSC_0147_resize

SYKORA NATURAL KASHMIR
Až potom, čo spoznáte Natural KASHMIR, budete vedieť, čo je to skutočné pohodlie domova. Kombinácia lesklej lakovanej kuchyne so zafrézovanými úchytmi v kašmírovej farbe pôsobí, ako by ju navrhla sama príroda. Súčasťou je keramická pracovná doska. To, čo rozohrá vaše emócie, je grafosklo s krásnym motívom stromu a masívny javorový bar.

Príďte načerpať inšpiráciu, dotknúť sa najnovších trendov a premeniť svoju domácnosť na dokonalé miesto vytesané podľa vašich predstáv. Pomôžu vám špičkoví dizajnéri z novootvoreného kuchynského a kúpeľňového štúdia DOMOSS v City Arena Trnava. Všetko od návrhu až po realizáciu nájdete na jednom mieste.

DSC_0275_resizeDSC_0183_resizeDSC_0387_resizeDSC_0187_resizeDSC_0320_resizeDSC_0339_resize

-PR-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972