Chceli by ste bývať len kúsok od kráľa Madagaskaru, či preferujete pokojné bývanie s maximálnou kvalitou a dostupnosťou služieb? Onedlho budete mať vo Vrbovom možnosť naplniť si obe tieto požiadavky. Neďaleko kúrie Mórica Beňovského, v centre malebného mestečka, práve rastie rezidencia nesúca meno tohto slávneho vrbovského rodáka.

Rezidenciu Beňovského postavia medzi ulicami M. A. Beňovského a Komenského. Spája v sebe všetko, čo môžete očakávať od moderného a najmä komfortného bývania na úrovni. K dispozícii bude tridsať bytov od garsóniek až po trojizbové, podzemné parkovanie ako i prevádzkové priestory. Lokalita ponúka pohodlnú dostupnosť v rámci mesta, blízko je do prírody napríklad nádrži Čerenec a výhodou je tiež  dobré dopravné napojenie na diaľnicu. V pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, potraviny, pošta, banka ale i základná škola a gymnázium.

Srdcom celého projektu je malé námestie uprostred hlbokého pozemku s drobnou architektúrou, kaviarňami a zeleňou. Sú doň orientované všetky byty ako aj obchodné prevádzky. Parkovanie obyvateľov je riešené v podzemnej garáži na väčšine plochy pozemku, pričom pre minimalizáciu kolíznych situácií je do neho prístup z Komenského ulice.

„Návrh polyfunkčného objektu je zasadený do existujúcej uličnej línie s príjemnou mestskou mierkou a charakteristickými domami s hlbokými, málo využívanými dvormi. Chceme podporiť toto mestotvorné prostredie, preto jeho hmota plne rešpektuje a dopĺňa pôvodnú zástavbu. Aby sme naplno využili potenciál tejto lokality s pretrvávajúcimi obchodnými partermi, vytvorili sme malý vnútroblok, ktorý umožňuje rozšírenie kapacít komerčných priestorov a pridáva tak mestu atraktívny kúsok verejného priestoru,“ vysvetľuje Michal Žitník zo spoločnosti Neoreal, ktorá zastrešuje predaj bytov a nebytových priestorov.

 

Výstavba sa začala v máji, pričom by mala trvať necelý rok. Objekty by mali byť skolaudované na budúci rok v apríli. Cena bytov začína na sume 917 eur za m2, pričom kúpu bytu v rezidencii Beňovského môžete realizovať aj prostredníctvom hypotéky. 

Viac informácií nájdete na webstránke projektu www.benovskeho.sk.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972