Connect with us

Reklama

Ukážková hodina TRX aj latino workshop vo Fintess SiTy

Published

on

Najväčšie fitnes centrum v meste pripravilo na október niekoľko zaujímavých podujatí. Začínajú už 3. 10. o 18.00 h ukážkovou hodinou cvičenia pomocou systému TRX, ktorá bude zdarma.

[singlepic id=35751 w=520 h=340 float=center]

TRX alebo Total-Body Resistance Exercise je moderná cvičebná filozofia existujúca v rôznych obmenách už stovky rokov. Do dokonalosti ju však domysleli členovia elitných námorných jednotiek, ktorí si museli udržiavať kondíciu na obmedzenom priestore. Fintess SiTy je jediným miestom v Piešťanoch, kde si tento nenáročný, ale efektívny súbor cvikov môžete vyskúšať zdarma. Prvá ukážková hodina začína 10. októbra o 18.00 h, druhá bude v rovnakom čase o týždeň neskôč, teda 7. októbra.

Na 4. a 11. októbra vo Fitness SiTy pripravili ukážkové hodiny funkčného kruhového tréningu, pri ktorých sa v krátkych intervaloch striedajú na jednotlivých stanovištiach alebo cvičia prostredníctvom závesného systém TRX. Funkčný tréning zahŕňa gymnastiku, cvičenie s vlastnou váhou aj s rôznym náradím a tréner sa snaží vytvoriť takú skladbu cvikov, ktoré klientovi pomôžu vykonávať bežné aktivity s vyššou výkonnosťou a nižším rizikom úrazu. Začiatok ukážkových hodín funkčného tréningu je o 19.00 h.

Ďalšie podujatie, ktoré sa vo Fitness SiTy uskutoční je naplánované na 13. októbra. Keďže v najväčšom fitnes centre v Piešťanoch je dostatok priestoru aj na tancovanie, uskutoční sa tam špeciálny latino workshop. Počas neho tanečníčka zo skupiny Fredyho Aysiho naučí účastníčky prvky latino dance aj joga dance.

www.fitness-sity.sk

Text a foto: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články