Connect with us

Reklama

U Dina chystajú Kapustovú (r)evolúciu

Published

on

Ktoré jedlo z kapusty máte najradšej? Vyberte si najobľúbenejšiu špecialitu. Ak získa dostatok hlasov, uvaria vám ju v nedeľu 18. novembra u Dina.

[singlepic id=37266 w=520 h=340 float=center]

 

Deň venovaný výhradne kapuste má pripomenúť pozitívne vlastnosti rastliny, ktorú ľudia pestujú už vyše 1 000 rokov. Okrem chutných jedál pripravili organizátori Kapustovej (r)evolúcie množstvo hier, takže o dobrú atmosféru bude postarané.

Špeciálne kapustové menu môžu zostaviť čitatelia portálu PNky. Stačí na adresu sutaz@pnky.sk poslať názov svojho najobľúbenejšieho jedla z kapusty. Tri jedlá, ktoré dostanú najviac hlasov, budú v nedeľu 18. novembra ponúkať u Dina a k tomu vyberú aj jeden z receptov od čitateľov. Každý kto sa do hlasovania zapojí, môže vyhrať obed.

Takže, čo vám najviac chutí? Kapustnica, koložvárska kapusta, placky z kapustou, strapačky, bravčové pečené s kapustou a knedľou, kapustové fliačky, lokše s kapustou a slaninkou, rajčinovo-kapustová polievka, segedínsky guláš alebo boršč? Napíšte nám na sutaz@pnky.sk a pridajte aj svoj obľúbený recept na jedlo z kapusty.

Hrať sa bude kapustový Dino bouling, kapustové šípky a odvážlivci sa môžu zapojiť aj do súťaže v pití kapustovej vody. Odmenou za každú ozdobenú kapustovú hlávku, ktorú návštevníci k Dinovi prinesú, bude nápoj zdarma.

[singlepic id=37267 w=320 h=240 float=center][singlepic id=37268 w=320 h=240 float=center]

-inf-

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články