Chceli by ste mať lepší spánok, odolnosť voči chorobám, čistejšiu pleť a oči, pevnejšie vlasy a nechty, vyššiu výdrž a vitalitu? Možno je čas pre detoxikačnú diétu! Skúste detoxikačnú kúru Neera.

Jej podstata spočíva v tom, že sa pevná strava nahradí výživným nápojom, ktorý si pripravíte z Neera sirupu, čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy, kayenského korenia a čistej vody.

Práve Neera sirup je najdôležitejšou zložkou – ide o vyváženú zmes palmového a najkvalitnejšieho javorového sirupu. Pripravený nápoj stimuluje prečisťujúci proces organizmu, zbavuje ho toxínov a ako bonus získate aj zníženie hmotnosti. Vstrebáva sa priamo do krvného obehu, teda nezaťažuje tráviaci systém, dodáva výživu potrebnú pre zotrvanie organizmu v „pohotovostnom“ režime, prispieva k obnoveniu biochemickej a minerálnej rovnováhy v tkanivách a bunkách a urýchľuje ich regeneráciu.

Môžete si vybrať viacero možností ako sa zdetoxikovať – trojdňovú kúru alebo desaťdňovú kúru, počas ktorej pijete iba Neera nápoj. Ak si netrúfate na taký dlhý pôst, môžete vyskúšať aj jednoduchšiu kúru – nápoj pite celý deň raz týždenne počas 6 týždňov alebo nápojom nahraďte večeru (každý deň) počas celého mesiaca. Neera sirup kúpite v predajni zdravej výživy a prírodnej kozmetiky Biodiacelia v Auparku.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972