Connect with us

PR Články

Túžite sa cítiť lepšie? Ako sa očistiť, zosilnieť a schudnúť s detoxikačnou kúrou Neera

Published

on

Chceli by ste mať lepší spánok, odolnosť voči chorobám, čistejšiu pleť a oči, pevnejšie vlasy a nechty, vyššiu výdrž a vitalitu? Možno je čas pre detoxikačnú diétu! Skúste detoxikačnú kúru Neera.

Jej podstata spočíva v tom, že sa pevná strava nahradí výživným nápojom, ktorý si pripravíte z Neera sirupu, čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy, kayenského korenia a čistej vody.

Práve Neera sirup je najdôležitejšou zložkou – ide o vyváženú zmes palmového a najkvalitnejšieho javorového sirupu. Pripravený nápoj stimuluje prečisťujúci proces organizmu, zbavuje ho toxínov a ako bonus získate aj zníženie hmotnosti. Vstrebáva sa priamo do krvného obehu, teda nezaťažuje tráviaci systém, dodáva výživu potrebnú pre zotrvanie organizmu v „pohotovostnom“ režime, prispieva k obnoveniu biochemickej a minerálnej rovnováhy v tkanivách a bunkách a urýchľuje ich regeneráciu.

Môžete si vybrať viacero možností ako sa zdetoxikovať – trojdňovú kúru alebo desaťdňovú kúru, počas ktorej pijete iba Neera nápoj. Ak si netrúfate na taký dlhý pôst, môžete vyskúšať aj jednoduchšiu kúru – nápoj pite celý deň raz týždenne počas 6 týždňov alebo nápojom nahraďte večeru (každý deň) počas celého mesiaca. Neera sirup kúpite v predajni zdravej výživy a prírodnej kozmetiky Biodiacelia v Auparku.

PR

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články