Tu som doma

Tu som doma

14. decembra 2014 Off Od PNky.sk

Doma je tam, kde sú predovšetkým blízki ľudia a kde má všetko svoje miesto i čas. Doma sa dá oddychovať či leňošiť, ale aj robiť to, čo má človek rád. Môcť si usporiadať svoj vlastný priestor, ktorý ráno zaleje slnko, tak ako si predstavujete – je jedným zo stavebných kameňov spokojného života, počnúc „osamostatnením sa“ a končiac „zrelým vekom“.

ROB_1607

Vlastný byt nemusí byť nutne obrovská plocha – aj menší útulný domov je zázemím, ktoré možno hľadáte. Neponúkame veľké priestory, no radi Vás uvítame na obhliadke vzorového bytu a ostatných bytov kvalitne a moderne zrekonštruovaných. V štvorposchodovej bytovke s veľkým novým areálom je 28 jednoizbových (z toho do decembra 2014 predaných 9) a štyri dvojizbové byty ( jeden predaný do decembra 2014).  Všetky majú kuchynskú linku, (v  jednoizbových je okrem elektrickej vstavanej rúry a digestora aj sklokeramická  varná doska).  Kúpeľňa, ktorá spĺňa všetky kritériá na funkčnosť a estetiku, má veľké francúzske okná a kvalitné bezpečnostné dvere. V  bytoch je pripravená satelitná prípojka a možnosť pripojenia sa na internet.

ROB_1568

K dispozícii sú aj parkovacie miesta a čoskoro pribudnú garáže. Každý byt má svoju vlastnú pivnicu. A ak by Vám robilo starosti to, ako si domov zariadiť, môžete sa nechať inšpirovať vzorovým bytom, ktorým Vás radi prevedieme. Neponúkame byty v centre mesta – staré Piešťany Vy, miestni dobre poznáte – ale ponúkame miesto, odkiaľ je na skok do prírody aj do príjemnej kaviarne v meste. Hrádza pri Váhu, jazerá pri Hornej Strede alebo prechádzka po pešej zóne Piešťan – ani jedno nie je nedostupné.

ROB_1511

K dispozícii nie sú len byty a parkovacie miesta ale aj team ľudí, ktorý na tomto projekte od začiatku pracoval. Každý z nás Vám rád poradí, prevedie Vás bytovým domom či nasmeruje v prípade otázok ohľadne zabezpečenia financovania kúpy Vášho „vlastného domova“. Viac informácií nájdete na www.projecthousing.sk

Želáme Vám, aby ste to svoje „doma“ našli (aj s našou pomocou) a mohli prežívať sviatočné a potom aj všedné dni pod vlastnou strechou.

Team Projecthousing Slovakia

(PR)