Len pred mesiacom sa vo Frankfurte nad Mohanom uskutočnil veľtrh sanity a kúpeľní ISH. Top novinky kúpeľňového dizajnu svetových značiek sa teraz presunuli do Piešťan. V Elektrárni sú prezentované na výstave ISH SK by MyBath.

Za svetovým kúpeľňovým dizajnom tak netreba chodiť ďaleko. Slovenská značka štýlových kúpeľní MyBath ho na Slovensko priniesla už po tretí raz. Výstava je primárne určená pre obchodníkov a návrhárov, ale po registrácii sa na ňu pokojne môžete zajtra zájsť pozrieť aj vy.

Vystavené sú najkrajšie kúsky od dizajnérskych špičiek renomovaných značiek Axor, Bette, Duravit, Emco, Grohe, Hansa, Hansgrohe, Huppe, Kaldewai, Keuco, PMH, Sanit, SanSwiss, Sopro, Villeroy & Boch a Zehnder. Väčšina z nich má na Slovensku svoju premiéru.

Naživo môžete vidieť trendy batérie v tmavých farbách, či zhliadnuť technologické novinky v podobe inteligentných batérií, ktoré sú ovládané mobilnými aplikáciami. Vďaka jednému z vystavených exponátov sa zasa napríklad na mobile dozviete, že na vodovodnom potrubí nastala porucha a bolo by vhodné sa rýchlo vrátiť domov, ak nechcete vytopiť susedov.

K unikátom patrí exponát firmy Keuco, ktorý vznikol v spolupráci s dizajnérmi Team7. Je ním kúpeľňová skrinka pod umývadlo vyrobená z dreva z benátskych stĺpov. Čítate dobre, tento dizajnérsky skvost bol vyrobený zo starého dreva z kolov, na ktorých stoja Benátky.

Súčasťou akcie  je tiež prezentácia dlažieb a sprchových kútov.

Na výstave bol po prvý raz predstavený viac ako 160 stranový katalóg MyBath Design 2019, v ktorom sú prehľadne zobrazené všetky vystavené novinky, ale aj mnoho ďalšieho. Tieto produkty si môžete zakúpiť  celoslovenskej sieti kúpeľňových štúdií MyBath. V Piešťanoch konkrétne v Kúpeľňovom štúdiu Domoss na Teplickej ulici, alebo v predajni sanity v Obchodnom dome Domoss na Bratislavskej.

ISH SK by MyBath sa koná 24. – 25. 4. 2019 od 9:00 do 18:00 hod. v Elektrárni Piešťany, Staničná 2334/51, Piešťany.

Nechajte sa inšpirovať našou fotogalériou:

 
PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972