Cyklistický stánok sídliaci neďaleko Piešťan v obci Hrádok, ponúka okrem klasických bicyklov a príslušenstva aj širokú paletu elektrobicyklov. V sobotu 22. júna si môžete prísť zajazdiť na testovaciu akciu a naplno vyskúšať ich výhody a potenciál.

Ak ste nadšenec tejto kategórie cyklistiky, alebo sa chcete dozvedieť viac a otestovať si elektrobicykel, bude pre vás pripravených až 11 modelov.

Zastúpenie nájdete v slovenských značkách CTM a Kellys, ale nebude chýbať ani česká značka Superior. Časy sú rozdelené do dvoch blokov a to 30 minút a 70 minút. Priestoru na testovanie budete mať teda dostatok a zvládnete i výjazd na hrad Tematín. Ak sa chcete dozvedieť viac o možnostiach rezervácie, v tom prípade je tu pre vás pozvánka na testovací deň.

Progres sa nezastaví pred ničím a neustály vývoj posúva hranice, ktoré sa nedajú ignorovať. To platí aj v segmente cyklistiky, kde sa postupne predierajú do popredia bicykle s pohonom. Základné informácie o funkčnosti, výhodách, typoch a mnoho ďalšieho sa môžete dozvedieť v stručnom prehľade elektrobicykle v skratke.

Netreba zabudnúť odkiaľ je spomínaný pohon bicyklov. Ten zastrešuje veľmi známa značka Shimano. Vývoj ani v tomto segmente nenechala na náhodu a prináša niekoľko technologických vychytávok, o ktorých sa rovnako dozviete na testovacom dni. Tím MTBIKER vám ochotne poradí, vysvetlí v čom tkvie výnimočnosť a užitočnosť vlastniť elektrobicykel s pohonom Shimano.

Ak nemáte plány na sobotu 22. 6. 2019 určite neváhajte navštíviť MTBIKER centrum (obec Hrádok 225) a užite si testovací deň. Jazdu si budete môcť užiť v okolí, ktoré je plné kopcov a značených trás, alebo aj na asfaltovom pumptracku, ktorý zase preverí vašu jazdeckú zdatnosť. Ak  uvažujete nad kúpou bicykla s pohonom zájdite na MTBIKER shop a vyberte si so širokej ponuky.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972