Už túto sobotu 6. júla môžete zažiť jedinečnú Terrace party v meste snov. Účinkovať bude aj jeden z najlepších európskych djov drum and bassu. Pripravené sú tiež ďalšie vystúpenia, výborné koktaily, pivo a špeciálne menu. Nenechajte si ujsť neopakovateľnú atmosféru terasy Regal Burger na nábreží Váhu.

O zábavu sa postarajú B-Complex, The Prophecy, André Tribale & Missberry a Synthaix. Hlavným účinkujúci B-complex sa dostal do povedomia najmä vďaka hitu Beautiful Lies a je známy na dnb scéne po celom svete. Ďalší účinkujúci, duo The Prophecy, sa za krátku dobu dostalo napríklad na RAM Records, Renegade Hardware a Cause4Concern. Ich produkcia a sety sa pohybujú najmä v oblasti subžánru neurofunk.

Tešiť sa môžete tiež na Andre Tribale a Missberry. André Tribale je slovenský deep-tribal-tech house a techno dj/producent pôsobiaci na scéne viac ako 20 rokov. Je víťazom slovenskej a finalistom celosvetovej prestížnej djskej súťaže Burn Residency 2016 na IBIZE. Slovenská djka Djane Missberry svoje cítenie hudby a rytmov pri vystúpeniach pretvára do kreatívnych mixov plných pozitívnej energie. Inklinuje prevažne k deepovejším žánrom ako je deep house, deep tech a deep techno.

Okrem hudby organizátori pripravili vonkajší bar, kde sa bude podávať päť základných koktailov, ale i výčap s výborným pivom a špeciálne menu. 

Viac informácií a aktuálne správy k podujatiu nájdete v FB udalosti.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972